+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: emülatörün orjinal olup olmadığını nasıl anlarım

Exclamation emülatörün orjinal olup olmadığını nasıl anlarım

ben daha geçen hafta uno sxie tek nokta enjeksiyonlu arabama brc marka gaz sistemi taktırdım fakat sızdırmazlık raporu için mmo ya gittiğimde emülatörümün orjinal olmadığını söylediler bende taktırdığım servise gittim istedikleri emülatörün sadece sıralı sistemlere uygun olduğunu söylediler benimde kafam feci bir şekilde karıştı doğrusu güvenim sarsıldı gaz ekipmanınıda 2a mühendislik değilde turital diye bir şirketten alındığını verilen fatura ve projede öğrendim benim merak ettiğim böyle bir sistemde kullanılan emülatörün bir resmi görebilirsem eğer montajı yaptırdığım yere ispat edebilirim

Cevap: emülatörün orjinal olup olmadığını nasıl anlarım

Maalesef korsanlara düşmüşsünüz. Makina Mühendisleri Odasının raporuyla montaj yaptırdığınız yere gidip, orijinal parça takmasını isteyiniz. İnşallah diğer parçalarda (LPG tankı, Multivalf v.s.) bir sahtekarlık yoktur.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Exclamation Cevap: emülatörün orjinal olup olmadığını nasıl anlarım

benim sizden bir ricam olabilirmi peki bana bu sistemde kullanılması gereken emülatörün bir fotoğrafını gösterebilirmisiniz şimdiden ilgileriniz için teşekkür ederim

Aracınıza takılabilecek emülatör resimleri

ilgileriniz için teşekkür ederim peki ben hakkımı elimdeki fatura ve garanti belgeleri ile hukuki yönden savunabilirmiyim tüketici hakları v.s. gibi bu konudada bir bilginiz varsa çok sevinirim

25-30 YTL' lik bir parça. İsteyin taksınlar. Konuyu sulh yoluyla çözmek her zaman daha iyidir.

ilgilerinize çok teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılar dilerim

FİAT SİENA

MERHABALAR
    BEN VANDAN YAZIYORUM ARACIM FİAT SİENA 1.4 EL BRC MARKALI LPG SİSTEMİ TAKILI İKİ SENEYE YAKINDIR BEN BURADA ARACIMI GEZDİRİYORUM FAKAT MALESEF ÇÖZÜM BULUNAMADI SİZDEN TEK ARZUM BANA YARDIMCI OLMANIZDIR. ARACIN SORUNU ARACIM BENZİNE GEÇMİYOR ENJEKTÖRÜ AÇAMIYOR NE KADAR ELEKTRİKÇİ OTO GAZCI VARSA HEPSİNE GÖSTERDİM AMA BİR SONUÇ ALAMADIM BU KADAR MI ZOR ARACI TAMİR ETMEK ANLAYAMADIM BU ARACI ALDIĞIMA BİN PİŞMAN OLDUM BİRİ DİYOR TÜP BEYNİ BOZUK BİRİ DİYOR YOK ARAÇ BEYNİ BOZUK KİME İNANACAĞIMI ŞAŞIRDIM BEYİNLER DE ÇOK PAHALI ALIPTA SORUN ONLARDAN OLMAZSA ODA BÜYÜK BİR MASRAF OLUR ALLAH RIZASI İÇİN BİR ÇÖZÜM BULUN SAYGILARIMLA

EVET O ÜÇ RENKLİ KABLOLU OLAN PARÇA VAR ÜSTÜNDE ONUN ARIZALI OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR TAKARSAM OLURMU YADA TAKTIĞIMIZDA SORUN GİDERİLMEZSE PARÇA GERİ ALINIRMI

KUSURA BAKMAYIN RAHATSIZ EDİYORUM TELEFONUNUZ VARSA ARAMAK İSTİYORUM ÖYLE GÖRÜŞELİM

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler