+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LASTİK TAMİR EDİCİ SPREY???

LASTİK TAMİR EDİCİ SPREY???

lastik tamir edici sprey kullanan var mı? gerçekten işe yarıyor mu kaç km gidebiliriz lastikci ye uğramamıza gerek var mı?

özellikle hb araçlar için ii bi seçim gibi duruyor ama uzun yolda bizi yazrı yolda bıramkasında

Cevap: LASTİK TAMİR EDİCİ SPREY???

Alıntı thall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lastik tamir edici sprey kullanan var mı? gerçekten işe yarıyor mu kaç km gidebiliriz lastikci ye uğramamıza gerek var mı?

özellikle hb araçlar için ii bi seçim gibi duruyor ama uzun yolda bizi yazrı yolda bıramkasında
    Arkadaşım ben bugün LPG için servisle görüştüm, simit tanka güvenlik konusunda güvenemiyosan, tereddütşerin varsa, için ısınmıyosa, 30 lt lik silindir takarız dediler...Benim aracımda HB...30 litrelik silindir tankı göstermelik olarak bagaja koyduk, gerçekten çok sevimli durdu...Ben simit takmıcam, silindirik takıcam...

teşekkür ederim arkadaşlar;

demek ki bu da bi çözüm değil

@gürgün aracının marka modeli nedir?
    yan tarafa da koyunca stepne çevresini saran küçük eşya gözleri var onu da kesiyorlar mış o da aracın orjinalitesinin bozulmasına sebep
    offf offf net bi çözüm bulamadım

teşekkür ederim arkadaşlar;

demek ki bu da bi çözüm değil

@gürgün aracının marka modeli nedir?
    yan tarafa da koyunca stepne çevresini saran küçük eşya gözleri var onu da kesiyorlar mış o da aracın orjinalitesinin bozulmasına sebep
    offf offf net bi çözüm bulamadım
    Aracımın markası cerato hb, evet dediğin gibi, stepne etrafındaki plastik parçalar var, onları söküp yapıcaklar..Ayrıca ölçü falan alındı..Özel sehpa yapılacak..Sehpanın ayak uçlarının ikisi kotuk altındaki saca, diğer ikisi stepne etrafına...Bilmiyorum değişik bir çalışma olucak..zaten resimlerini koyarlar buraya..koyarız ya da...

Alıntı gurgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracımın markası cerato hb, evet dediğin gibi, stepne etrafındaki plastik parçalar var, onları söküp yapıcaklar..Ayrıca ölçü falan alındı..Özel sehpa yapılacak..Sehpanın ayak uçlarının ikisi kotuk altındaki saca, diğer ikisi stepne etrafına...Bilmiyorum değişik bir çalışma olucak..zaten resimlerini koyarlar buraya..koyarız ya da...

nerde? ne marka? ne fiyat

valla ben stepneyi yaklaşık 2 aydır taşımıyorum bagaja bizim ufaklığın bebek arabasını koyduk . bu spreyden arabada bir adet var.henüz kullanmak nasip olmadı allah kullandırmasında. ama için rahat mı dersen değil..

Arkadaşlar Trabzon seyahatim sonrası Batman'a dönüş yolunda lastik onarıcı ve şişirici spreyi kullanmak nasip oldu. Ürünü alalı 3 ay olmuştu ve gecenin bir yarısı Ağrı Dağı'nın ıssız eteklerinde kuş uçmaz kervan geçmez bir yolda lastiğim patladı.

Aklıma ilk gelen şey lastik onarıcı sprey oldu. Hemen kaptığım gibi lastiği şişirmeyi denedim ama nafile! Hiçbir işe yaramadı, bırakın lastiği, bir futbol topunu bile şişiremez bu saçma sapan ürünler! Aman haa! Sakın! Böyle yalan dolan ürünlere benim gibi güvenip de yola çıkmayın, perişan olursunuz!!!

BİZZAT TARAFIMCA TEST EDİLMİŞTİR!

Kullanmadan önce sallamanız gerekiyordu,
    İçindeki kimyasallar zamanla (Boya ile tiner gibi Kutuyu açtıktan sonra karıştırmazsanız işe yaramaz) ayrışıyor, bolca sallayıp ondan sonra uygulamanız gerekiyordu.

Kullanıcı hatası yani )
    İyi ürünlere haksızlık olmasın
    Saygılar

Bayilere soruyorum hangi marka tamir edici sprey işimizi görür ve kaç adet taşımamaız gerekir?
    Siz bayiler olarak tecrübe amaçla olsa bile hiç test etttiniz mi?
    Saygılar..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler