+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2000 model OPEL Astra 1.6 16v sahibiyim, sıralı sistem konusunda karasızım.

Question 2000 model OPEL Astra 1.6 16v sahibiyim, sıralı sistem konusunda karasızım.

2000 model OPEL Astra 1.6 16v sahibiyim. Bir senedir aklımda sıralı sistem taktırmak var ama bir türlü kesin karar veremedim. Beni tedirgin eden bu sistemin arabama uyum sağlayıp sağlamayacağı. Okuduğum forumlarda boşta stop etme, düzensiz yakıt, bi kaç parça arızası gibi bi çok sorundan söz ediliyor. Aracım çok temiz rutin bakımları hariç sanayiya hiç gitmedim. Bundan sonrada gitmek istemiyorum tedirginliğim bu yönde.En iyi markanın brc olduğunu duydum. Her markada kendisin reklamını yapıyor. BRC nin diğer markalarla arada ki bu fiyat farkını karşılayacak özelliği ne? Şirket yetkilileri ve Astra kullanıcıları benimle tecrübe ve görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim.

Cevap: 2000 model OPEL Astra 1.6 16v sahibiyim, sıralı sistem konusunda karasızım.

brc sequent 24 taktırdım çok memnunum aracım opel astra cd 2000 model
    2000 opel astra cd 1.6 16 v brc sequent 24

Cevap: 2000 model OPEL Astra 1.6 16v sahibiyim, sıralı sistem konusunda karasızım.

sayın m. tatar bana aracınız yakıt tüketimi hakkında bilgi verirseniz sevinirim. teşekkür ederim

SAYIN MUSTAFA BEY SİZİN ARACINIZDAN ÇOK SAYIDA ARACA MONTAJ YAPILMIŞTIR VE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTADIR 2A MÜHENDİSLİGİN YETKİLİ BİR SERVİSİNDE MONTAJ YAPTIRIRSANIZ SORUNSUZ KULLANABİLİRSİNİZ

Smile Cevap: 2000 model OPEL Astra 1.6 16v sahibiyim, sıralı sistem konusunda karasızım.

arkadaşlar arıza ışıgı bendede yandı fakat beyinden silindikten sonra tekrar bir daha yanmadı.Taktırdıgımdan beri herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Çorum karaküçük makina dan ferhat usta sagolsun çok ilgilendi.Yakıt degerlerine gelince km de ortalama 110-120 ykr yakıyor normal kullanımda(uzun yol) fakat sabit 100 km ile gidersen yaklaşık 100 ykr yakıyor ve benzindemi yoksa lpg demi gittigini anlamıyorsun.Gaza geçişleri bile hissedemiyorsun yaz aylarında 40 dereceye geldiğinde kendisi geçiyor.Yani taktırdıgım için hiç pişman degilim.Pişmanım Arabamı aldıktan sonra benzinle 7000 km yol yaptıgım için git gönül rahatlıgıyla taktır.

gürcanme arkadaşım
    buradan anlaşılıyor ki heryerde lpg dönüşümü yaptırmak dogru degil.Taktırdıgınız yerin sizinle ilgilenmesi çok önemli ve sorunlarınıza en hızlı şekilde cevap verebilmeleri.Bu konuda 2a mühendislik işini en iyi şekilde yapıyor.Zaten bu şekilde garanti verilmeseydi emin olun bende taktırmazdım.Ha takmadan önce usta arabaya binerek deneme sürüşü yaptı.Herhangi bir arızası var mı diye ondan sonra montajı yaptı.

Smile

AMASYA YİĞİT OTOGAZ Sistemlerinden yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilerim.
    Yaklaşımları ve davranışlarıyla beni mahcup etti.
    ------------------------------------------------
    NE SÖYLESEM AZ AMA ÖZRÜMÜ KABUL EDERSENİZ SEVİNİRİM.
    AMASYA YİĞİT OTOGAZ SİSTEMLERİ VE YÖNETİCİLERİ.

ÖZELLİKLEDE SERTAÇ EVCAN BEY
    -------------------------------------------------
    ARKADAŞLAR YANLIŞ ANLAŞILMA YÜZÜNDEN SİZLEREDE MAHÇUP OLDUM HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM. ÖZELLİKLE YİĞİT OTOGAZ FİRMASI VE ÇALIŞANLARINDAN
    --------------------------------------------------
    yiğit otogaz sistemlerinden yazmış olduğum yazıdan ve yanlış anlaşmadan dolayı özür dilerim.

Sn. Gürcanme,
    Özürünüz anlaşıldı ve ilgililer tarafından görüldü. Yazdığınız mesajları birleştirdik. Defalarca aynı mesajı yazmanıza gerek yok. Lütfen artık buna bir son verelim.

KAYBETMEK YOK

2001 Opel Vectra Elegance AT 2.0 aracım var.
    2a mühendisliğe e-posta gönderdim. LPG taktırmak için bana zaman ayırıp ayırmayacaklarını, fiyat ve ödemede kredi kartı seçeneklerini öğrenmek istedim.
    İstanbul'a gelirsem ne kadar beklerim.

2000 model OPEL Astra 1.6 16v sahibiyim, sıralı sistem konusunda karasızım.

Yol bilgisayarında LPG nasıl görüntülenir?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler