+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden İlgisiz Kalıyorsunuz ?

Angry Neden İlgisiz Kalıyorsunuz ?

Sayın 2a Yetkilileri ,
    yaklaşık 1ay önce Cheerokee Jeep ve seguent 56 ile ilgili gazdan benzine geçiş problemini yetkili servisinizin aşamadığını yazmıştım. Mayısın ilk haftası Ankarada olup ilgilenecektiniz. Gelmediğinizi öğrendim ama e-mailime cevap da vermediniz. Bu problemli dönemde geçen süre garanti süremizden gittiği için ve aşılamayan sorunun gerçek nedenini öğrenemediğim için mutlu değilim.

Cevap: Neden İlgisiz Kalıyorsunuz ?

Alıntı şef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın 2a Yetkilileri ,
    yaklaşık 1ay önce Cheerokee Jeep ve seguent 56 ile ilgili gazdan benzine geçiş problemini yetkili servisinizin aşamadığını yazmıştım. Mayısın ilk haftası Ankarada olup ilgilenecektiniz. Gelmediğinizi öğrendim ama e-mailime cevap da vermediniz. Bu problemli dönemde geçen süre garanti süremizden gittiği için ve aşılamayan sorunun gerçek nedenini öğrenemediğim için mutlu değilim.
    Araya başka programlar girince Ankara seyahatini erteledik. Geçen süre garantinizi etkilemez, merak etmeyin. Yeni Ankara programını size bildireceğiz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: Neden İlgisiz Kalıyorsunuz ?

Vallahi bu aralar eve zor gidiyoruz. Bir taraftan Direkt enjeksiyon araçlar, SEQ.24 My-07, diğer taraftan herşeyiyle bizim tasarımımız yeni ürün çalışmaları derken programları ertelemek durumunda kalıyoruz.
    Ankara için lk fırsatta, en kısa sürede diyoruz.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Thumbs up Cevap: TEŞEKKÜR

Teşekkür,

Daha önce Jeep cheorokee 3,7 aracımla ilgili şikayetimi (gazdana benzine geçiş) bir kaç kez dile getirmiştim. Yaklaşık 20-25 gün önce Ankara Yaldızlar Otogaz bilgisayar proğramındaki ufak bir değişiklikle problemi çözdü. 2A Mühendislik yETKİLİLERİNE VE yALDIZLAR oTOGAZ DAKİ ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler