+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cevap: SOĞUK MOTORU ÇALIŞTIRMA PROBLEMİ

Cevap: SOĞUK MOTORU ÇALIŞTIRMA PROBLEMİ

92 model brodway aracıma lpg taktırmak ıstıyoru fıyat almak ıstıyorum maxsımuma taksıt ne olur

600,- YTL KDV dahil maximum karta 10 taksit olur. Anasayfamızda yeralan yetkili servislerimizle görüşünüz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Merhaba..
    BRAVO SX sahibiyim.
    Sabahları motor soğukken aynı problem ben de de var. Motor çalışınca pedala basarak 2000 rpm civarında aracı tutuyorum, eğer ayağımı gazdan çekersem stop ediyor.Bu tarz 10-20 sn çalıştırırsam stop etmiyor. Daha sonra gaza geçiyor.BRC sıralı kullanıyorum. Montaj edileli 3000 km oldu.Araba gaza geçtiğinde hiçbir problem yok. Gazda giderken benzine alıyorum, yine bir problem olmuyor. Tavsiyesi olan var mı?

Gaz kalibrasyon ayarlarınızı yeniden yaptırın, düzelecektir. Bu arada montajı nerede ve hangi servisimizde yaptırdınız?

Alıntı vdevir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba..
    BRAVO SX sahibiyim.
    Sabahları motor soğukken aynı problem ben de de var. Motor çalışınca pedala basarak 2000 rpm civarında aracı tutuyorum, eğer ayağımı gazdan çekersem stop ediyor.Bu tarz 10-20 sn çalıştırırsam stop etmiyor. Daha sonra gaza geçiyor.BRC sıralı kullanıyorum. Montaj edileli 3000 km oldu.Araba gaza geçtiğinde hiçbir problem yok. Gazda giderken benzine alıyorum, yine bir problem olmuyor. Tavsiyesi olan var mı?

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler