+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: RENO SERVİSLERİ LPG TAKTIRMAYIN DİYOR?

RENO SERVİSLERİ LPG TAKTIRMAYIN DİYOR?

selamlar. aranıza yeni katılıyorum 2002 model clio 1.4 rxt 16v hb otomatik vites aracıma brc tercihi kullanarak lpg taktırmayı düşümüyorum .bostancıda 3 reno servisine danıştım servisler sorun yaşarsın diyor.2 gündür Forumlardaki bütün yazıları okudum diyebilirim.memnun olanlar ve sorun yaşayanları okudum.son kararım pazartesi taktırmak yönünde zira benzine yeterince param gitti. bostancı sanayide brc bayii ve tofaş servisi KANTARCI OTO ile görüştüm.2 adet renoya uygulamışlar diğer taktıkları hep tofaş araçlar.Servislerin olumsuz görüşleri ve sorun yaşayanlara rağmen şansımı deneyeceğim.

Cevap: RENO SERVİSLERİ LPG TAKTIRMAYIN DİYOR?

Servisimiz konusunda deneyimlidir. Siz sadece arabanızı teslim edin. Gereği yapılır, merak etmeyin.
    Marka ve servis konusunda doğru seçiminiz için sizi ayrıca tebrik ederiz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

bugün taktırdım yorumlar sonra .

20 gündür kullanımda 27oo km yol yaptım. genel olarak memnunum. kalkıştan hemen sonra arac gaza geçerken stop ediyor.bu henüz yola çıkma aşamasında ve genellikle kalışta manevra sırasında geri vitese takıp harekete geçince benzinden gaza geçiş anına denk gelirse stop ediyor.günde 15 kere tekrarladığı oldu. servis ayar yaptı ama aynı durum gene var .ancak benzinden gaza geçmesi motor sıcakken yarım dakka kadar sürüyor bu arada aracı kullanmıyorum ve sorunsuz gaza geçiş yapıyor .ancak ozaman kalkış yapıyorum. alıştım bu duruma .ama normalmi yoksa bir sorunmu var bilmiyorum.bilgilendiren olursa sevinirim

3 gün önce aracım yolda kaldı. manş basıyor ancak benzin gelmiyordu. reno yardımı aradım lpg li araçlara servis vermiyoruz dediler. ısrarlarım üzerine yakındaki servisle görüşerek yardıma gönderdiler. gelen usta benzin gelmediği dolayısıyla ilk çalışmanın yapılamadığını belirtti. benzin pompazına dışardan müdahale ederek aracı çalıştırdık ve gaza geçirerek çalışır durumda bıraktık.kontağı kapatırsam tekrar çalışmayacağını sorunun lpg beyninden kaynaklandığını brc servisine başvurmamı söyledi. bu arada brc sıralı sisteminin iyi olduğunu bu sisteme yardım gönderebileceklerinide belirtti! neyse stop ettirmeden servise gidebildim. servis beyinle oynamadıklarını sorunla ilgilerinin olmadığını belirtti. brc servi elemanı ile birlikte reno servisine gittik. aracı stop ettirdik çalıştırdık bidaha bidaha ama sorun yoktu araçta. bu durum 3 gündür birdaha tekar etmedi inşallahta etmez . normalmi tıkanıklıkmı vardı ayar problemimi belli deyil. ertesi sabah arac ilk çalışmada rolanti sorunu yaşattı ,titredi, rolanti devri 5 km ile 10 km arasında değişti ama müdahale etmedim kendi kendine düzeldi . 2 gündürde sorun yok bakalımmmmm.......

Kağıthane Merkez Servisimize uğrayın, aracınızı bir kontrol edelim.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Güle güle kazasız belasız en önemlisi tasarruflu kullan )

Sevgili meslekdaşlarım. Birbirinizin fiyatlarını refüze edeceğinize Mıçınızı kaldırıp plazaları ziyaret edin Bu konu çok ayıp bir konu , Nasıl lpg li araca servis hizmeti veremezlermiş. Konu hakkında kadir beyle temasa geçin neyin ne olduğunu bir öğrenin ve plazalara tanışma ziyaretleri düzenleyin. Kocaelide hiç bir plaza bu lafı konuşmaz çünki hepsi sultan hanım tarafından ziyaret edildi ve bilgilendirildi.

Sn. Son kullanıcılar sizdende bir ricam olacak, size hizmet vermeyen bir plaza dan niye hizmet vermediğini yazılı olarak alın 2-a ile temasa geçin . Bakın bakalım o servis gelip aracınızı evinizden almak zorunda kalmıyormu! + 1 ay kapatma cezası+5000 tl para cezası...
    Hepinize iyi sürüşler efendim

Tabii bide işin artısı var , önceleri LPG ye öcü diyen plazalardan şu an bize araba yağıyor

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler