+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2000model Ford Focus SportTrend aracıma LPG

Lightbulb 2000model Ford Focus SportTrend aracıma LPG

Merhabalar.Ben 2 hafta önce 2000 model 2000cc Focus sport trend aldım.Öğrenci olduğum için yakıtını cebimden ödüyorum.BRC sıralı sistem LPG taktırmak istiyorum.Balıkesirde sanırım bi bayii niz var.Tanıdığımda biri ve web sitesinde detaylı fotoları görünce bu işi iyi yaptıklarını anladım.3 sorum olucak.Cevap verirseniz çok sevirinim.

1-Yüksek devirli ve hızlı gitmeyi seviyorum.Performans kaybım olurmu ve hızlı gitmem LPG sistemine bi zarar verirmi?

2-BRC fast mı takmalıyım yoksa Seq24 mü?

3-Simit depo kullanıcam ama arkadan çarpmada bişi olucağından korkuyorum.Bi problem olurmu acaba?

Şimdiden teşekkürler.

Cevap: 2000model Ford Focus SportTrend aracıma LPG

BALIKESİR' de bayimiz yok. BURSA ve ÇANAKKALE var. Anasayfadaki yetkili servislerimiz listesinden adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.
    1- Performans araçları için kullandığımız SEQUENT-56 kitimizin 4 silindir modelini öneriyoruz.
    2- Benzinle ne kadar hız yapıyorsanız LPG ile de aynısı yaparsınız. Benzin veya LPG bir şey farketmez.
    3- Kullanılan tank, aracınızın en sağlam parçası olacaktır. Anasayfamızdaki haberlere bakın. Tanklar bir kaza anında deforme olmayacak şekilde dizayn edilmiştir.
    Aracı hızlı kullanıyorsanız benzinde daha fazla riskiniz var demektir. Sadece arkadan çarpmalara değil, asıl önden çarpışmalara karşı dikkatli olmalısınz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Red face Cevap: 2000model Ford Focus SportTrend aracıma LPG

Hiçbir sorun olmaz yüzyüz garanti olur perfomans kaybıolmaz benzinde nasıl kullanıyorson lpg de aynı sekılde kullanırsınız

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- Performans araçları için kullandığımız SEQUENT-56 kitimizin 4 silindir modelini öneriyoruz.
    Zaten Seq.56 5-6 silindirli araçlar için değil mi?

Seq. 24'e göre ne gibi avantajları var?

SEQUENT-56' nın 4 silindirli versiyonu yeni çıktı.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler