merhabalar;
ben yeni üyeyim, 98 model 2000 motor 8 valf lagunam var, dönüşüm yaptırmak istiyorum araştırma aşamasındayım, sistem olarak sıralı sistem haricinde bana önerilen bir kaç sistem daha oldu, mikserli sisteme bazı eklemeler yapılarak sıralı sisteme yakın bir sistemden bahsedildi, aracımın manifoldu plastik olmadığı için pek sorun çıkarmaz deniyor, fiyat farkları göz önüne alındığında ( yarı yarıya veya daha fazla) bu sistem biraz beni kendine çekiyor 8 valf ile 16 valf olması sistem için mutlak bir etkenmidir? acaba hangi sistem daha uygun aracım için? bu sistemlerin bakım aralıkları nelerdir? sıralı sistemin proğram bir sefer yüklendiğinde iş bitiyormu yoksa belirli aralıklarla tekrar güncellenecekmi gerekiyor ve ücretli mi olacak? 2-3 gün bir araştırma zamanım var cevabınızı bekliycem.

cevaplarınız için teşekkür edrim bu güne kadar (15 gün oldu) cevap vermediniz saolun benden bu kadar dün BEDİNİ sıralı taktırdım.
Beni BRC'i olmaktan uzak tuttuğunuz için tekrar teşekkürler altı üstü bir kaç soruya cevap istemiştim onuda veren yerler buldum....
ben artık bir BEDİNİ kullanıcısıyım.....