+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AUDI A3

audi a3

2001 model 1.6 audi a3 yeni aldım.. lpg taktırmayı düşünüyorum daha önce taktıran varmı.. bir sorun yaşarmıyım ne öneriyorsunuz...

Cevap: audi a3

sayın hüseyinko61 MUTLAKA TAKTIRMANIZI ÖNERİRİM AUDİ GRUBU GEYET İYİ BİZ DENİZLİ BRC BAYİSİ OLARAK BİZE YAKINSANIZ SİZE HER KONUDA YARDIMCI OLMAYA ÇALISIRIZ SAYGI VE SEVGİLER

Cevap: audi a3

merhabalar

Cevap: AUDI A3

Taktırın abi bir an evel de ben de lpg tüketimini kıyaslayabilecek birini bulayım 2000 A3 e 1 ay önce taktırdım. benzinle bi kaç gün bindim sadece. ama lpg ile yakıt tüketimi fazla gibi geldi bana. veriler aiağıdaki gibi. benzinle hiç ölçtünüz mü acaba tüketimini? ona göre bi kıyas yapabiliriz. bu arada hayırlı olsun arabanız. nazar değmesin, gerçekten çok kaliteli bir araba. zaten yakıtı hesaplayınca o şekilde kandırıyoruz kendimizi "ama kaliteli araba helal olsun" diye

ha bir de yakıt tüketimi dışında yaşadığım iki sorun:
    1. lpg ye geçtikten sonra ilk durduğum ışıktan kalkarken gaz yemiyor araba. çoğu kez durdurdum, şimdi alıştım gaza iyice basıyorum.
    2. soğukta ve benzinde iken 2-3 devirde gacırt diye bi metal sesi geliyor. ama özel bi sorun galiba benim arabayla ilgili.

Uzun Yolda: 1 Lt LPG ile gidilen yol:12,71 Km, 100 Km de lpg tüketimi 7,87 LT, lpg 2,03 ile 0,160 TL.

Şehir içi: 1 Lt LPG ile 8,20 Km, 100 Km de 12,19 Lt, 2,03 fiyat ile 0,247 TL,

çok soğuklarda ise 1 Lt lpg ile 7,29 km, 100 km de tüketim 13,72 lt, fiyat 2,03 ile de km de 0,279 tl.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler