+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1995 model e 200 e lpg montajı

1995 model e 200 e lpg montajı

selam ben yeni aldığım 1995 model E200 ARACIMDA HANGİ SİSTEM LPG TAKABILIRIM ONU SORACAKTIM SU AN BENIM ARACIMDA LPG TAKILI BUNUN SIRALI SISTEM OLMADIGINI ANCAK 1300YTL YE TAKILDIGINI EN KALITELISI OLDUGUNU ALDIGIM KISI SOYLEDI ACABA BUNUN SIRALI SISTEM OLSA DAHAMI IYI OLURDU EGER OYLEYSE BU SISTEMI CEVIREBILIRMIYIZ AYRICA CEKIŞ BAYA DUSUK GELIYOR BANA OTOMATIK VITES ARACIM BU ARADA

Cevap: 1995 model e 200 e lpg montajı

Araç 12 yaşında. Benzin bakımları zamanında yapılıp, bazı önemli parçaların değişip değişmediği önem taşıyor. (enjektörler, bujiler ve buji kabloları, ateşleme bobinleri, oksijen sensörü v.s. ne durumda). Benzinde daha düşük tutuşma sıcaklığı nedeniyle bunu anlayamazsınız, fakat LPG' de hemen kendini gösterir. Öncelikle mevcut sistemin bakım ve ayarlarını yaptırıp, ondan sonra sıralı sistemi denemek daha doğru olacaktır.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

mahmut bey bende de aynı araç var ruhsat masraflarıyla beraber yaklaşık 2000 ytl ye maal oldu takalı 1 ayı geçti yakıt tüketimi benzinde 350 400 bin civarıydı suan lpg ile 230 bin civarında sıralı sistem eski sisteme göre çok gelişmiş durumda onu çok iyi biliyorum ancak sisteminiz düzgün çalışıyorsa sıkıntı yaratmıyorsa ve olusan performans düşüklüğünden şikayetçi değilseniz kullanın ancak sıralı sistemde perforansta ki düşüş ihmal edilebilecek düzeyde aracınızın ateşleme sistemini ve beyinle bobinler arasında bi kablolar var onları bakımdan geçirin.hayırlısı olsun

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için bugün baktırdım ben aracıma sıralı sistem değilmiş çekiş biraz düşük görünüyor ancak aracımı yeni aldım dediğiniz gibi önce bir bakı yapıp elden geçirmem gerekiyor ,tekrar teşekkürler

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler