+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hyundai sonata 2,0 otmv

hyundai sonata 2,0 otmv

slm arkadaşlar ben bu sitede yeniyim... beni burayla tanışmama vesile olan 2000 motor bir araca sahip olmam ve benzine gelen zamlar.. sitedeki tüm arkadaşlardan fikir almak isterim..
    1- hyundai sonata 2,0 / 98 model otm. vits. (doch) motor bir araca brc sıralı lpg. konusunda bilgilendirirmisnz..
    (aracım şehir içi 10 lt. benzin tüketiyor) şehirler arası ise 7,5 lt. şehir içi yaklaşık 300 ykr. yakıyor temelin hesabı benzine zamda gelse gelmesede.. 75 ytl alıyorum ve 250 km yapmasını istiyorum.. o da sağolsun kırmıyor beni:P

2- bu model bir araca lpg takılmış mı? randuman alacağımı umuyorum ama takıp kullanan varsa bilgilendirmesini rica edeceğim.. aracım..109bin km. de.. ve çok temiz.. korkum lpg. taktırırsam üzermiyim ..

3- aylık yaklaşık 1500 km yol yapıyorum.. lpg. taktırmamı tavsiye edermisinz..

Wink Cevap: hyundai sonata 2,0 otmv

Alıntı abkose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben bu sitede yeniyim... beni burayla tanışmama vesile olan 2000 motor bir araca sahip olmam ve benzine gelen zamlar.. sitedeki tüm arkadaşlardan fikir almak isterim..
    1- hyundai sonata 2,0 / 98 model otm. vits. (doch) motor bir araca brc sıralı lpg. konusunda bilgilendirirmisnz..
    (aracım şehir içi 10 lt. benzin tüketiyor) şehirler arası ise 7,5 lt. şehir içi yaklaşık 300 ykr. yakıyor temelin hesabı benzine zamda gelse gelmesede.. 75 ytl alıyorum ve 250 km yapmasını istiyorum.. o da sağolsun kırmıyor beni:P

2- bu model bir araca lpg takılmış mı? randuman alacağımı umuyorum ama takıp kullanan varsa bilgilendirmesini rica edeceğim.. aracım..109bin km. de.. ve çok temiz.. korkum lpg. taktırırsam üzermiyim ..

3- aylık yaklaşık 1500 km yol yapıyorum.. lpg. taktırmamı tavsiye edermisinz..
    1997 Model Hyundaı Sonata 2.0 a montaj yaptık,musterı gayet memnun.Istersenız referans olarak telefon numarasını verebılırız.Benzınde 10 lt yakıyırsanız gazda 12 lt yakarsınız.Benzınde kaç lıte yakıyorsanız gazda bunun 1.2 carpım fazlasını yakarsınız sehırlerarası da 7.5 lt ıse benzınde gazda 9 lıtreye tekabul eder.Randıman almamanız ıcın bır neden yok.Her nokta enjektore tek tek gırıs yapılacak,benzın bılgılerınız cekılerek gaz beynıne yuklenen programla aracınız gazda çalışacak.ayda 1500 km ıyı bır km sıstem 10000 km de parasını oduyor gerı kalanda sıze kar olarak gerı donuyor.Lpg taktırmazsanız uzulursunuz. Iyı gunler.

Cevap: hyundai sonata 2,0 otmv

Benzer araçlardan dönüşümü yapılmış binlerce örnek var. Bulunduğunuz yerdeki yetkili servislerimizi arayarak referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Aracınıza uygun kitimiz SEQ.24 modelimiz olup, garantili olarak montajı yapılır. Ayda 1500 km yol yapıyorsanız dönüşümde geç kalmışsınız. Ayda 1500*0,15=225,-YTL tasarrufunuz olacak

KAYBETMEK YOK

Cevap: hyundai sonata 2,0 otmv

arkadaşlar aranızda hyundai accent admira 1.6 2005 model arabaya lpg taktıran varmı

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler