+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2003 Ford Focus HB zetec-se(hangi kit?)

2003 Ford Focus HB zetec-se(hangi kit?)

İyi günler,

Uzun zamandır yaptığım araştırmalar neticesinde 2a mühendisliğin lpg dönüşümü için uygun yer olduğu kanaatındayım.Sizlere aklıma takılan bir kaç soruyu sormak istiyorum;
    1-BRC'nin piyasada 2 adet modeli bulunuyor.Fast ve seq24.Sizce zetec-se motora sahip olan aracıma hangisini taktırmam uygun?
    2-Tavsiye edeceğiniz kit takıldıktan sonra arıza ışığı problemi oluyor mu?
    3-Ankarada tavsiye ettiğiniz kiti focus'lara en çok hangi servis montaj yaptı?ford konusundaki en tecrübeli servisiniz hangisi?
    4-Stepneyi çıkartmak istemediğimden dolayı silindirik tüp taktırmak istiyorum.Aracım hatchback.Acaba en küçük silindirik tank bagaja sağ çamurluğa paralel bir şekilde sığar mı?Bu tankın dıştan dışa ölçülerini verebilir misiniz?
    5-Açık hava filtresi kullanıyorum.Bunun LPG kullanımında bir sakıncası var mı?Eğer orjinal haline dönmem gerekirse kutu içi performans filtre kullanabilirmiyim?Ya da en iyisi orjinal olan mı?

İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Cevap: 2003 Ford Focus HB zetec-se(hangi kit?)

Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür eder, doğru seçiminiz için sizi ayrıca tebrik ederiz.
    Sorularınıza gelince;
    1- BRC Türkiye resmi distibütörü olarak FAST modelini ithal etmiyor ve servis vermiyoruz. Aracınıza takılacak kitimiz SEQUENT-24
    2-Arıza ışığı düzgün bir kalibrasyon ayarıyla kesinlikle yanmaz. Bunu garanti ediyoruz.
    3- YALDIZLAR veya MAVİ DENİZLER' i tercih edebilirsiniz.
    4- Servislerimiz size tank konusunda öneride bulunacaktır.
    5- İstediğiniz filitreyi kullanabilirsiniz, montajdan sonra bir değişiklik yaparsanız ayarları kontrol etmek gerekebilir.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

İlginiz için çok teşekkür ederim..Hep bu çizgide ilerlemenizi temenni ediyorum.Bir soru daha sormak istiyorum.Kit montajı yapılırken benzin enjektör kablolarının kesildiğini duydum.Böyle bir şey var mıdır gerçekten?Varsa bunu yapmanın başka bir yolu yok mudur?

Enjektör kablolarının kesilmemesi, diğer markalarda bulunmayan, sadece tarafımızdan kullanılan kritik bir ayrıntdır.
    Sizin aracınızda da böyle yapılacaktır.
    İyi günler.

Bugün Yaldızlar oto ile telefonda yaptığım görüşmede aracıma BRC seq56 tavsiyesinde bulundular.Seq56 montajı yapılmasının seq24'e göre ne gibi üstünlükleri olur?

SEQUENT-56 kitimizin 4 silindirli versiyonu BRC tarafından geliştirilen en yeni ürün. Tanıtım için sınırlı sayıda getirip ANKARA servislerimize dağıttık. Çok olumlu geri dönüşler aldığımız bu ürünü standart ithalat programımıza alıp, yurt dışına siparişlerimizi verdik.
    Bayimizin elinde bu özel üründen varsa hemen faydalanın.

Öncelikle ilginize çok teşekkür ederim.Peki 4 silindirli motorlarda seq56'nın seq24'e göre ne gibi üstünlükleri vardır?Ben kullanıcı olarak ne tip artılar hissederim?

Rölanti ayarları, arıza tespiti, TPS bağlama, değişik sürüş stratejileri için kullanıcıya has programlamalar v.s.

İlginiz için çok teşekkür ederim ve bütün sorularımı bıkmadan cevapladığınız için sizi tebrik ederim.Artık en kısa zamanda bir seq56 taktırıp izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım.Bu arada başka sorularım da çıkarsa burdayım haberiniz olsun

Her zaman bekleriz...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler