+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FIAT DOBLO 1.2

Exclamation fiat doblo 1.2

Merhaba benim 2005 model fiat doblo 1.2 aracım var bu araçla yılda ortalama 30000 km yol yapıyorum araç şehir içi 100 km de 9 litre yakıyor şehir dışı ortalama 6.5 litre yakıyor aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum sizce lpg taktırmak karlı olur mu? ayrıca bu araca hangi sistem lpg takılırsa iyi bir verim alınabilir?Teşekkür ederim.

Cevap: fiat doblo 1.2

Alıntı nihat.a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba benim 2005 model fiat doblo 1.2 aracım var bu araçla yılda ortalama 30000 km yol yapıyorum araç şehir içi 100 km de 9 litre yakıyor şehir dışı ortalama 6.5 litre yakıyor aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum sizce lpg taktırmak karlı olur mu? ayrıca bu araca hangi sistem lpg takılırsa iyi bir verim alınabilir?Teşekkür ederim.

Doblolar fabrıka çıkıslı BRC-Sequent 24 markalı çıkmakta,sıstem 10000 kmde parasını oduyor,benzınde 6.5 lıtre yakıyorsanız gazda 6.5 lt*1.2=7.8 lıtre yakarsınız bu da 7.8*1.340 ytl (gazın lıtresı) gazda 105 ykr ye tekabul eder sehır dısında,9lt*1.2=10.8 lıtre yanı 10.8*1.340 ykr=145 ykrye tekabul eder sehırıcınde,yanı çok karlı çıkarsınız. Sıstem kendı parasını öder gerı kalanda cebınıze kar olarak kalır.Iyı gunler.

Alıntı nihat.a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SELAMLAR
    DÜŞÜNCENİZDE HAKLISINIZ AMA ARACIN MOTOR GÜCÜ ZATEN DÜŞÜK (1.2) KASA AĞIRLIĞIDA MALUM BUNU ÜZERİNE BİRDE LGP SİSTEMİNİN KAYIPLARINIZ EKLERSEK ÇEKİŞ BİRAZ DAHA DÜŞECEKTİR. AMA YAKIT SARFİYATINIZDA AYNI ORANDA AZALACAKTIR. TERCİH SİZİN YAVAŞ GİDER AZ YAKAR ARACIM OLSUN İSTERSENİZ HİÇ DURMAYIN.

SAYGILAR

Alıntı sinansoysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SELAMLAR
    DÜŞÜNCENİZDE HAKLISINIZ AMA ARACIN MOTOR GÜCÜ ZATEN DÜŞÜK (1.2) KASA AĞIRLIĞIDA MALUM BUNU ÜZERİNE BİRDE LGP SİSTEMİNİN KAYIPLARINIZ EKLERSEK ÇEKİŞ BİRAZ DAHA DÜŞECEKTİR. AMA YAKIT SARFİYATINIZDA AYNI ORANDA AZALACAKTIR. TERCİH SİZİN YAVAŞ GİDER AZ YAKAR ARACIM OLSUN İSTERSENİZ HİÇ DURMAYIN.

SAYGILAR
    Sıralı sıstemlerde performans kaybı yok.

Cevap: FIAT DOBLO 1.2

GAYEM haklı. Bir performans kaybı hissetmezsiniz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler