+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bayi Bilgisi

Bayi Bilgisi

İyi günler forumdaki yazılanları okuyunca benim yerimde burası dedim ben şuanda kastamonu şehrindeyim fakat ortalama aracımla aylık en az 5000 km yol yapıyorum şuan yeni bir araç alma öncesindeyim alacağım araç
    focus 2002 otomatik 1.6
    megane 2003 düz vites1.6
    honda civic 2001 düz vites 1.6
    bu üçünden biri ve ya bursa dan alacağım yada istanbuldan şuan seçim aşamasındayım bu üç araba sahibi ile temasa girdim benim sorum şu ben aracı alır almaz lpg takdıracağım ama ilk defa lpg li araç kullanacağım daha önce ya dizel yada benzinli araç kullandım lpg nin ayarları filan gibi montaj sonrası şeylerde var galiba ben bundan dolayı montajı nerde yaptırabilirim şehir olarak bayilikleriniz nerelerde var ve ayrıca nerde daha az sorun yaşarım bu son sorduğum sorunun sebebi ankarada bir lpg takan kişin sorun yaşaması ve istanbuldan birini beklemesi başka bir konuda geçiyordu
    ayrıca ben araçları incelerken lpg takılmamış olmasını tercih ettim mantıklı bir tercihmi yoksa farketmezmi umarım bu kadar karmaşık sorularıma cevap verirsiniz

Cevap: Bayi Bilgisi

Düşündüğünüz aracı Bursa veya İstanbul' dan alırsanız bu illerdeki bayilerimizi tercih edebilirsiniz.
    Yetkili servislimizin listesi web sitemizin ana sayfasında yer alıyor.
    http://www.2a-lpg.com/duyurular/GUNC...%20LISTESI.pdf
    Münferit olaylarda sıkıntı aracın durumundan kaynaklanıyor. Yüzbinlerle ifade edilecek araç dönüşümlerinde münferit sıkıntıları tüm LPG dönüşümüne mal etmek haksızlık olur. Önemli olan dönüşüm sonrası arkanızda güçlü bir firmanın desteğini ve karşınızda bir muhatap bulmanız. Garantimiz dükkan garantisi olmayıp, sözde değil, özde garantidir.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

ya ben anasayfa derken forum anasayfasına bakıyorum hiç bir yerde liste göremedim http://www.2a-lpg.com/index.php bu site den haberim yokdu teşekkürler bilgi verdiğiniz için
    ayrıca lpg montajdan belli bir süre veya belli bir ullanımdan sonra ayar veya benzeri bir işlem yapılması gerekiyormu bayi de tekrardan bunun hakkında kısa bir bilgi alabilirmiyim teşekkür ederim gösterdiğiniz ilgi için

evet hani eğer bir şey varsa bence özelden değilde buraya direk yazarsanız bizimde bilgimiz olur hemde ama şöyle bir şey düşünüyorum ben istense sizin bu mesajınız silinip hiç böyle bir şey yokmuş gibi olaya devam edilebilirdi fakat sonuçda size sorulması güzel bir şey umarım sorununuz hallolur

İşin aslını bir öğrenelim, burayada yazarız. Çoğu olayda ithal etmediğimiz bir ürün, korsanlar tarafından yapılmış montajlarla karşılaşıyoruz. Birde çözümler ve sıkıntılar o araca özel olabiliyor. Kullanıcılar tarafından bir genelleme yapılıp, bu reçete banada uyar yaklaşımıyla, bende bu tamir-bakımları yaptırayım şeklinde gereksiz masrafa yol açan yanlışlıklar oluyor.
    Yani bu isteğimiz bizi değil, müşteriyi korumaya yönelik. Olay araştırılıp sonuçlandırılınca açıklayıcı bilgi zaten her zaman yazılıyor.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin aslını bir öğrenelim, burayada yazarız. Çoğu olayda ithal etmediğimiz bir ürün, korsanlar tarafından yapılmış montajlarla karşılaşıyoruz. Birde çözümler ve sıkıntılar o araca özel olabiliyor. Kullanıcılar tarafından bir genelleme yapılıp, bu reçete banada uyar yaklaşımıyla, bende bu tamir-bakımları yaptırayım şeklinde gereksiz masrafa yol açan yanlışlıklar oluyor.
    Yani bu isteğimiz bizi değil, müşteriyi korumaya yönelik. Olay araştırılıp sonuçlandırılınca açıklayıcı bilgi zaten her zaman yazılıyor.
    Konu ile ilgili özet bir özel mesaj iletilmiştir.

Çözüm odaklı olması dileği ile..

Selamlar.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler