+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: RENO 11 FLASH A LPG TAKMAK

RENO 11 FLASH A LPG TAKMAK

ARKADASLAR BEN 1993 MODEL RENO 11 FLASH ALIYORUM BU HAFTA.ARABA BENZINLI CALISIYOR MALUM.HEMDE 1700CC LPG TAKTIRMAYI DUSUNUYORUM.SIZ HANGI MARKAYI TAVSIYE EDERSNIZ FIYAT VE GUVENLIK VE SERVIS BAKIMINDAN.AYRICA BEN MUĞLA FETHİYEDE OTURMAKTAYIM.SIZCE TUPU TAKDIGIMDA ORTALAMA NE KADAR MAL OLUR RUHSATA ISLENMESIYLE BIRLIKTE?VE TANKI KAC LITRELIK TAKTIRAYIM.TESEKKURELR

Cevap: RENO 11 FLASH A LPG TAKMAK

Muğla-Fethiye yetkili servislerimizin adres bilgilerine, anasayfamızda yeralan "Yetkili Servislerimizin Listesi" linkinden ulaşabilirsiniz.
    http://www.2a-lpg.com/duyurular/GUNC...%20LISTESI.pdf

Fiyat, ödeme seçenekleri, referans araçlar konusunda detaylı bilgiyi kendilerinden alabilirsiniz.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

PEKI BURLARADA EN SON SISTEMLERMI GELIYOR YOKSA ELLERINDE KALAN SISTEMINI TAKIYORLAR.YADA SIZCE HANGI SISTEMI TAKDIRMAM GEREKIYOR?

Servislerde en son sistem bulunur. Siparişler günlük geçildiği için eski mal zaten ellerinde kalmaz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

erolkan
    Kardeşimize :bende reno 11 filaş var.88 model 1300 cc LPG taktırdım şehirler arası 24 kuruş yakıyor Sizede LPG tavsiye ederim

selamın aleykum formu okudumda bencede işi bilen birisine taktır derım. bende flash s var 94 model şehirler arası 133, hadi duz hesap 135.ykr yakıyo sehir içini hiç hesaplayamadım şimdi bazı arkadaslar 1721 cc araba 135 mı yakar dıyecekler haklılarda bende ınanamadım ilk basta ama maaselef uzun yolda 100 110 km hızla gıderken bole yakıyor gaz ayarını iyi ayarlayan işini bilen ustalar olursa sayet tabı ben mocana gittim orada genç bı usta var ondan allah razı olsun o ayarladı ılgılendı herseyıyle kendı arabası gıbı.her neyse bendede tekleme sorunu var orjınal bujı kablo ve dıstırıbutor kapagı arıyorum sanırım sorun dıs.kapagında arabam dusuk devırlerde benzındede gaz dada tekleme yapıyor

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler