+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: gaza gecerken stop edıyor neden

arac sıralı sıstem ilk calıstrmada benzınle ısnana kadar gıdıyor ve ısınınca bıp bıp... sesı ıle lpg ye gecıyor bosa alınca stop edıyor gaz yememe sorunu vardı onceden artık o yok ama sadece sabah dun gaza gectı bıraz gıttım ısıklara geldım bosa aldım stop ettı neden olabılır bu

neden cevap gelmıyor yoksa sadece benım aracımdamı oluyor buu

Cevap: gaza gecerken stop edıyor neden

Aşağıdaki soruları yanıtlarsanız daha kolay ve çabuk yanıt alabilirsiniz.
    Aracınızın markası, modeli?
    Takılı kitin markası?
    Takıtırılan yer?
    LPG ile bugüne kadar yapılan km?

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

aracın markası :renault clio symboll 1.4 8 w ac
    takılan yer : eskişehir
    yapılan km : 2500-3000 arası neden oluyor buu
    oto emre' de takılmıs araca brc aracı ben eskısehırden aldım kutahya' da ıkamet edıyorumm şimdi aldıgım sahıstan ogrendımm taktırdıgı yerı sızın bayınız oldugunu soyledıler.

Eskişehir veya Kütahya servislerimizde baktırabilirsiniz.
    KÜTAHYA
    ÖZEL RENO SERVİSİ
    0 274 513 1535 0 274 513 64 76
    EKREM ADIGÜZEL 0-542-417 9697

tesekkur ederım pazartesı gunune randevu aldım saolun adres ıcın

hayır benim arabamdada aynı sorun var teknik çalıuşma yaptırdım ama bulamadılar herkes başkabirşey söyledi

Alıntı ismail2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır benim arabamdada aynı sorun var teknik çalıuşma yaptırdım ama bulamadılar herkes başkabirşey söyledi
    Sn. İsmail2,
    Aracınızın marka ve modeli, montaj yaptırdığınız yer ve servis adı, size ulaşabileceğimiz telefon no' sunu, bugüne kadar nerede ve neler yapıldığını bize özelden yazabilir misiniz?

iyi günler benim 2004 model skoda oktavia ambiante arabam var geçen sene brc tüp takdırdım 1 yıldır sorunsuz kullanıyordum taki düne kadar dün arabanin motor lambasınin arıza verdigini farkettim Araba benzinden tüpe geçerken stop ediyor tüpü almıyor ilk arabanin yakıtı tanimadıgıni zannettim fakat motor lambası söndüğünde arızanin devam ettiğini gördüm sorun hakkında bilgi almak istiyorum neden böyle bir arıza vermiş olabilir arabam yardım ederseniz ayrıca danişabilecegim bir numaranız varsa verirseniz çok sevinirim teşekkürler.

Thumbs up Cevap: gaza gecerken stop edıyor neden

gaza geçerken stop etme.aracın gaz geçiş sıcaklığı düşük olmamalı.ayrıca bazı araçlarda aracın kendi gaz kelebek kutusu hava alabilir.buda araç gaza geçtiği anda karışım bozukluğundan anlık stop eder.ayrıca hafif silkeleme yapar.hatta program atarken enjektör püskürtme sayısı yanlış olduğu için yakıt fazla olur.beni arayan mağdurlara telefonlada yardımcı olurum.2a nın mamülü olanlar arasınlar.kesin çözüm için yardımcı olurum.

sayın wilflame sizin aracınızdaki sorun gayet basit bir sorun aracınız benzinde rolanti düzgünmü eğer düzgünise gaz geçiş sıcaklığı düşük olabilir.gaz karışımı düzgün olmayabilir.termustat ısısı erken açabilir.hava filtresi temiz olmalı.sorun çözülmezise arabilirsiniz.problemler simtemlerde değil insanlardadır.iyi günler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler