+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SCENİC + LPG

SCENİC + LPG

öncelikle herkese iyi günler;

lpg sistemi hakkında toplumda konuşulanlar malum.yazık etme arabaya, çok sorun çıkarıyor gibi sözleri herkesin ağzından duyuyoruz. forumları da takip eden bir insan olarak problem yaşayan insanların varlığını da görüyorum. ancak benzinin saçma sapan fiyatı lpg sistemini düşünmeme neden oldu.
    otomatik vites scenic kullanıyorum.
    ancak kafama takılan bazı sorular var...
    brc markalı lpg sisteminin bize vereceği garanti nedir ve hangi tür arızaları kapsar?
    ve lpg sisteminden kaynaklanan bir neden yüzünden olur da arabama zarar gelirse bunun sonucu ne olur ?
    Kafamdaki bu soruları yanıtlarsanız çok memnun olurum...

saygılarımla

Cevap: SCENİC + LPG

Alıntı bosphorus199 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

lpg sistemi hakkında toplumda konuşulanlar malum.yazık etme arabaya, çok sorun çıkarıyor gibi sözleri herkesin ağzından duyuyoruz. forumları da takip eden bir insan olarak problem yaşayan insanların varlığını da görüyorum. ancak benzinin saçma sapan fiyatı lpg sistemini düşünmeme neden oldu.
    brc markalı lpg sisteminin bize vereceği garanti nedir ve hangi tür arızaları kapsar?
    ve lpg sisteminden kaynaklanan bir neden yüzünden olur da arabama zarar gelirse bunun sonucu ne olur ?

saygılarımla
    Slm. Sn bosphours, forumlardaki problemlerden bahsettiniz , şöyle bir inceleyecek olursanız bu sorunların marka değil bayii kökenli olduğunu göreceksiniz, tabii müşteri faktörünüde unutmamak gerekir forumlarda gördüğünüz gibi aracının rolanti problemi olan bir mercedes forumda ne yapabilirim diye sormuştu, servisine gidip aracının hava problemini baktırması gerektiğini yazdım ve 5 dk. da sorunu çözüldü. Hal böyle olunca forumlarda hep sistemlerde sorun çıkıyormuş görünümü oluşuyor serviste çözülebilecek bir sorun forumda çözülmeye çalışılıyor dolayısı ile sizlerin kafası karışıyor...

Garanti konusuna gelince, garantimiz 2 yıl ya da 100.000 km ve tüm yurtta geçerli. Yurt genelindeki bayii listesi için;
    http://www.2a-lpg.com/duyurular/GUNC...%20LISTESI.pdf

Aracınızın başına LPG sisteminden ya da teknisyenlerimizden gelebilecek herhangi bir problemde (motorun ya da bireylerin zarar görmesi gibi) 25.000 ytl' ye kadar Mali Mesuliyet ve 3. Şahıs Mali Mesuliyet sigortasıyla korunursunuz. İyi günler, iyi sürüşler...

Sayın Faruk Sevgili,
    Selamlar.
    Maşallah her konuya haklı müdahil oluyorsun.Seni kutlarım.Ancak unutkanlıktan olsa gerek, bosphorus 199 a cevap verirken beni hatırlamamış olmanıda işlerinin yoğunluğuna bağlıyorum.Bahsedilen araç renault scenic otomatik aracımın montajını sen yaptın.Allaha bin şükür montaj ve müşteri ilişkilerinden son derece memnunum.Türkiye'nin neresinde olursa olsunlarmutlaka montajı sana yaptırmalarını tavsiye ederim.Yalnız montaj değil,sonrasında da defalarca sorularıma yanıt aldım.Servise geldiğim zamanlarda,kontrollerde inanılmaz işine sahip çıkman bana bunları söletiyor.Seni tekrar kutlarım.Yeni versiyon 07 için ne zaman gelebilirim bilgilendirirsen mutlu olurum.Sana ve Mehmet beye selamlar.

Smile Cevap: SCENİC + LPG

saygılarımla
    Araçlarına lpg taktırıp bu foruma " Çok iyi oldu " diye yazmıyor genellikle insanlar, büyük bir çoğunluk sistemi taktırıyor ve unutuyor . Foruma yazan kişiler genellikle problemlerine çözüm arayanlardır ve genele bakıldığında çok küçük bir yüzdedir. Forumun problemler yumağı gibi görünmesi sizi aldatmasın.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı adavci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Faruk Sevgili,
    Selamlar.
    Maşallah her konuya haklı müdahil oluyorsun.Seni kutlarım.Ancak unutkanlıktan olsa gerek, bosphorus 199 a cevap verirken beni hatırlamamış olmanıda işlerinin yoğunluğuna bağlıyorum.Bahsedilen araç renault scenic otomatik aracımın montajını sen yaptın.Allaha bin şükür montaj ve müşteri ilişkilerinden son derece memnunum.Türkiye'nin neresinde olursa olsunlarmutlaka montajı sana yaptırmalarını tavsiye ederim.Yalnız montaj değil,sonrasında da defalarca sorularıma yanıt aldım.Servise geldiğim zamanlarda,kontrollerde inanılmaz işine sahip çıkman bana bunları söletiyor.Seni tekrar kutlarım.Yeni versiyon 07 için ne zaman gelebilirim bilgilendirirsen mutlu olurum.Sana ve Mehmet beye selamlar.
    Slm. Adnan bey
    Ben sizi unutmadım, Saadece yaptıklarımı anlatmayı değil çözüm arıyanları bilgilendirmeye çalışıyorum bu siteyi reklam amaçlı kullanmak gibi olur , birde beni ben değil siz değerlendirip sahip çıkacaksınız. Bazen düşünüyorum benim müşterilerim niye bu forumlarda yoklar,niye yazmıyorlar diye.Mşehirlioğlunun yazısından şunu anladım bu foruma sorunları olanlar yazıyor benim müşterim niye yazsınki ama bende her kul gibi övülmekten hoşlanıyorum bana sahip çıkmanıza çok sevindim tşk.ederim. Eğer MY 07' den bahsediyorsanız ona henüz Türkiye genelinde başlanmadı, deneme aşamasında diye biliyorum. Versiyon 1.10' u da yükledik ama bu daha çok bizim kalibrasyon hızımızla ilgili yine de istediğiniz zaman gelin ister yükletin ister çayımızı içelim. Saygılarımla.

yaptığım araştırmalar sonucunda 2 marka arasında takılıp kaldım..

biri BRC , digeri de baska bir marka...

artık burada fiyat devreye giriyor, çünkü ben ögrenciyim ve butun masrafı babamdan istemek gibi bir zorunlulugum var fiyatı uygun olanı sececegim gibi gözüküyor...

istanbulda yasıyorum.. 1.6 scenic arabama taktıracağım sistemin peşin fiyatı nedir , yardımcı olursanız cok memnun olurum....
    saygılarımla

Smile Cevap: SCENİC + LPG

yaptığım araştırmalar sonucunda 2 marka arasında takılıp kaldım..

biri BRC , digeri de baska bir marka...

artık burada fiyat devreye giriyor, çünkü ben ögrenciyim ve butun masrafı babamdan istemek gibi bir zorunlulugum var fiyatı uygun olanı sececegim gibi gözüküyor...

istanbulda yasıyorum.. 1.6 scenic arabama taktıracağım sistemin peşin fiyatı nedir , yardımcı olursanız cok memnun olurum....
    saygılarımla
    Ana sayfada yetkili bayiler listesinden size en yakın bayiyi bulup ödeme seçeneğinize göre fiyatları alabılırsınız.Iyı gunler.Fiyattan çok kaliteyi seçmelisiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler