+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1992 MODEL FORT TAUNUS 1.6 GT YARDIM

1992 MODEL FORT TAUNUS 1.6 GT YARDIM

ARKADAŞLAR 1992 MODEL FORD TAUNUS 1.6 GT ALDIM, ARAÇ LPG Lİ ANCAK ÖN TAKIMDA SORUNLAR VAR, ARAÇ FİRENE BASINCA KAFA SALLIYOR VE KAPORTASINDA DA ÇÜRÜKLER VAR, İSTANBULDA SEFAKÖY VEYA ZEYTİNBURNUNDA BU ARACIMIN ÖN TAKIM, FİREN KISACA YÜRÜYENİ İLE MOTOR BAKIMLARINI YAPTIRABİLECEĞİM PARACI OLMAYAN İYİ BİR USTA VARMI, KİMİ ÖNEREBİLİRSİNİZ, EĞER ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR USTA VARSA ADRESİ VE TELEFONUNU YAZARMISINIZ, AYRICA KAPORTA BOYASINI ŞİMDİ GEÇİCİ OLARAK İSTANBULDA OLDUĞUMDAN BURADA YAPTIRMAYI DÜŞÜNMÜYORUM FAKAT ARACIMIN ÖN KAPUTUN ÖN KISMINDA ÇÜRÜK VAR VE 4 ÇAMURLUK ETEKLERİNDE ÇÜRÜKLER VAR, ÖN KAPUTUN YENİSİNİ Mİ ALIP TAKTIRSAM YOKSA TAMİR ETTİRSEM VERİM ALABİLİRMİYİM, ÖN KAPUTUN ÇIKMASINI NEREDEN BULABİLİRİM, ÖN ÇAMURLUKLAR DEĞİŞİYOR BİLDİĞİM KADARIYLA PEKİ ARKA ÇAMURLUKLARDA DEĞİŞTİRİLİYORMU YOKSA ÇÜRÜKLER TAMİRMİ EDİLİYOR, ÖN KAPUT, ÖN ÇAMURLUKLAR, ÖN FARLAR VE ARKA STOPLARIN FİYATLARINI BİLEN VARMI, EN UYGUN NEREDEN ALABİLİRİM, ACELE BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

Cevap: 1992 MODEL FORT TAUNUS 1.6 GT YARDIM

senin araba bayagı bi yıpranmış
    Frene basınca eger direkiyon sallanıyorsa fren disklerinde yamukluk vardır tornalanması gerekir Çift kalemli tornada yaptırırsan daha iyi verim alırsın
    kaput un yenisi 140 ytl civarında cok iyi dogrultamıyorlar yenisini alsan daha iyi olur

Cevap: 1992 MODEL FORT TAUNUS 1.6 GT YARDIM

senin araba bayagı bi yıpranmış
    Frene basınca eger direkiyon sallanıyorsa fren disklerinde yamukluk vardır tornalanması gerekir Çift kalemli tornada yaptırırsan daha iyi verim alırsın
    kaput un yenisi 140 ytl civarında cok iyi dogrultamıyorlar yenisini alsan daha iyi olur,
    ön camurluklar 75 ytl civarıydı en son bu söylediklerim italyan yedekleri
    arka camurlukların etekleri satılıyor yarım parca cürük kısmı kesip yenisi kaynatılıyor macunla eskisini kapatırsan tekrar devam eder cürümeye
    izmirdeyim tamirci tavsiye edemem ,
    kazasız belasız günler

1988 Ford Taunus 1.6 GL

Cevap: 1992 MODEL FORd TAUNUS 1.6 GT YARDIM

farlar ve stoplar biraz pahalı olabilir Cünkü aracın Gt modeli

ama cıkmada bulabilirsin

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler