+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: palio 1.4

palio 1.4

slmlar
    2 ay kadar önce 2000 model pailo 1.4 tek nokta enjejsiyonlu aracıma brc taktırdım.Benzınle calısıyor, gaza basınca 3000 devırden sonra gaza kendısı gecıyor. sıstemı taktırdıktan sonra yakıt durumunu 155 ykr/km di. rolantısı ıse sureklı sarsıntılı olarak oynuyordu. bu sorunu halletılerfakat yakısı epey arttı arabanın. tekrar ayar ıcın gıttım rolantısı yıne sarsıtılı hale geldı arada bı enjektor lambasını yakarak tıtrme yaparak calısır posızyona geldı ama bu sefer yakısı gercekten dustu yaklasık 130 ykr oldu sehır ıcı ve cekısı vs cok ıyıdı.
    Dana sonra ben tofas servısıne gtıım 60000 km bakımına gırdı cıktı araba ve hersey degıstı sımdı bır turlu yakıtını 150 ykrının altına ındıremedım baska bır cok yere gıttım ayar ıcın ama olmadı. ya bılgısayarla ayarladılar hersey yesıl oldu ama bu sefrde araba kagnı gıbı oldu 2000 dvırın uzerıne cıkmaz hale ve gaza yukldngınde sallamaya basladı yada cok yakıp normal gıtmeye basladı.
    arabam son derce bkımlıdır ama acaba baska bı yerınde bısmı varda bır turlu uygun bı sekılde dusuremedık yakıtını ne tavsıye edersınız

Cevap: palio 1.4

LPG Regülatörü ve mikseri kontrol ettirin. Düzelecektir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler