+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lpg'yi ruhsata gec isletmek...

lpg'yi ruhsata gec isletmek...

aracıma yaklasık 1 yıl önce brc sequent 24 sistem taktırdım ancak ruhsata isletmedim.su sıralar isletmeyi düsünüyorum.gecikmeden dolayı herhangi bir ceza ile karsılasır mıyım?

Cevap: lpg'yi ruhsata gec isletmek...

fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ruhsata işletmeniz gerekir. Yinede Trafik tescile bir başvurun.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı cellahee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracıma yaklasık 1 yıl önce brc sequent 24 sistem taktırdım ancak ruhsata isletmedim.su sıralar isletmeyi düsünüyorum.gecikmeden dolayı herhangi bir ceza ile karsılasır mıyım?
    Arkadaşım aynı sorun bende de var. Ben 3 aydır işletmedim. Bana söylenene göre 50ytl cezası varmış iyi günler

Alıntı cellahee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben taktıralı 4 ay oldu daha işletmedim ruhsata sordum 50ytl cezası varmış işletirken onu da ödicez artık.

arkadasım tesekkur ederim verdigin bilgiler icin,evet ben de 50 ytl gibi bi ceza duydum.Eger onunla sınırlıysa hic önemli degil ama montaj tespit raporu fln da eski tarihli sonuc olarak yani üzerinden zaman gecti.Acaba onun da yenisini isterler mi ?Herhangi bir bilgin var mı?Yoksa tüm belgelerle (eski de olsa )gidip makina müh. odasından ve diger gerekli yerlerden onay alabilir miyiz?

bilgiler icin tesekkurler...

ben bugune kadar hic bagaji ac bakıcam diyen bir polis gormedim arkdaslar .. niye sorun ediyorsunuz ki bukadar .. muayede mi sorun oluyor ?? bana kalırsa muayenede orda bekleyen adamlar oluyor 50 ytlye arabanızı muyeneye sokmadan onayltıyorlar .. okadar ruhsat icin islem parası, yok gecikme parası,bide makine muhendisleri odasındanmı ne onay bekliyorsunuz falan .. ugrasmayın derim ben .. tercih meselesi tabi ..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler