+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: gaz bitince lpgye(otomatik) geçmiyor

gaz bitince lpgye(otomatik) geçmiyor

İYİ GÜNLER 1SENEYİ AŞKIN ZAMANDIR BRC SQUENT 24 KULLANIYORUM ANKARADA YETKİLİ SERVİSİNİZDE TAKILDI VE SİSTEM LPG BİTİNCE SİNYAL VERİP BENZİNE GEÇERDİ AMA OTOMATİKMAN BENZİNE GEÇMEYİP LPG BİTENE KADAR GİDİYOR VE GAZYEMEZ OLUNCA BEN MANUELBENZİNE GEÇİRİYORUM....
    BUNUN İÇİN ANKARADA YETKİLİ SERVİSİNİZE GİTTİM (BASINÇ SENSÖRÜ ARIZALI OLABİLİR DİYE)VE SERVİS BLGSA BAĞLADI VESENSÖR SAĞLAM LPG DEPOSUNU DOLDURUN GELİN AYAR YAPACAĞIM DEDİ VE TEKRAR PROGRAM YAPTI VE DÜZELDİĞİNİ VE BENZİNE OTOMATİK GEÇECEĞİNİ SÖYLEDİ VE BENİM BİR DEPO LPG Yİ BİTİRMEM ZAMAN ALDI VE DÜN LPG BİTTİ AMA BENZİNE GEÇMEDİ ŞİMDİ( SİSTEMİM HALA GARANTİ KAPSAMINDA)
    1- ACABA BU TİP BİR SORUN BÖYLE PROGRAMLA VS İLE OLABİLECEK BİRŞEYMİ YOKSA MEKANİK BİR SORUNMU?
    2 ACABA ARIZALI OLAN BASINÇ SENSÖRÜMÜ?(İNŞALLAH BÖYLE DEİLDİR)
    3- BU TİP BİR SORUNUN MUHTEMEL SEBEBİ NEDİR VE NASIL ÇÖZÜLÜR
    2A MÜHENDİSLİK SORULARIMI CEVAPLARSA SEVİNİRİM...

Cevap: gaz bitince lpgye(otomatik) geçmiyor

Montaj yaptırdığınız yerde Cumartesi günü buluşmak üzere Teknik Ekibimizle randevulaştığınız ama sizin gelmediğiniz bilgisi bize aktarıldı.
    Vakit ayırıp servise gelebilirseniz aracınızın kontrolları yapılıp bir çözüm getirilebilir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Teknik ekibinizle tam bir randevulaşma vs olmadı forumdan birisi yarin srviste olacağım uğrarsanız bakarız vs gibi birşey söyledi bende uğrayabilrsem dedim kimseden randevu alıp gitmemezlik yapmadık sorunu çözmek için vaktim olunca servise zaten gideceğim ....ben sadece burada önbilgi olarak birkaç soruya cevap arıyordum birkaç mantıklı açıklama bekliyordum okadar ....

Sn. Pulpa,
    Sizi arayanlar forumdan değil, bizim teknik destek ekibimizdi. Bizim talimatımız üzerine sizinle temasa geçildi. Sanırım burada bir iletişim sorunu var. Aracınızdaki sıkıntı serviste çözülecek. Sizden ricamız öncelikle montaj yaptırdığınız serviste sorunlarınıza çözüm aramanız.
    En kısa sürede servisimize uğrayın, arkadaşlarımız gerekli bilgi ve deneyime sahip olup sorunlarınızı çözeceklerdir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler