+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hyundai elantra 1,6 gls

hyundai elantra 1,6 gls

merhaba 2a
    benim 2006 model elantram var ve ben şu temmuzda cıkacak my07 seq 24 taktırmak istiyorum..sizden görüş ve öbnerileriniz bekliyorum

Cevap: hyundai elantra 1,6 gls

İsterseniz MY 07 için Temmuz' u bekleyin veya hemen SEQ.24 modelimizi taktırın. Her iki modelimizde aynı yazılımı kullanıyor. Sadece ekipmanlarda değişiklik olacak.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

peki ikisinin arasındaki fark nedir tam olaraka acaba buradaki yetkili bize my07 nin daha fazla tasarruf sagladıgını soyledi..bide fiyatı ve taksit avantajları nedir acaba..
    hayırlı işlerr..

MY 07 biraz daha ekonomik olcak. Bu maliyet açısından. Yoksa MY 07 ile araç daha az yakacak diye bir şey yok.

KAYBETMEK YOK

selam.benım 2006 model hyundai elantram war ve brc marka tüp taktırmak istiyorum ama bi sorun yasarım diye korkuyorum lütfen bana bilgi verir misiniz.şimdiden tsk...

2 Yıllık garantili olarak aracınızın LPG dönüşümü yapılır. Yapılmış onbinlerce benzer araç var. Hiç bir endişeniz olmasın. Anasayfamızdaki YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın yetkili servisimize başvurarak; fiyat, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

merhaba, 2A mühendislik.
    aracım 2004 model hyundai elantra 1.6 doch motor. BRC LPG sistem taktırmak istiyorum. ancak bir sorun yaşayıp yaşamayacağım konusunda endişeliyim. Araç şu anda ortalama 250 YKR yakıyor. Bu oran gaz tüketiminde ortalama ne olur.
    Ayrıca merak ettiğim bir konu da şu, şu anda sisteminizde yayınladığınız bayii listeniz güncel mi, bayiler arasında işçilik açısından bir fark var mı? çevremdeki insanlar hep bir yerler tavsiye ediyor ben araştırmamı buradan yapıyorum ve pişman olmak istemiyorum..ilginize teşekkürler....

teşekkürler, taktırdım brc my07 bakalım nasıl olacak inşallah memnun kalacağız. hadi hayırlısı.....

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler