+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cevap: CLİO 1.4 75 BG YAKIT DURUMU.....!!!!!

Cevap: CLİO 1.4 75 BG YAKIT DURUMU.....!!!!!

slm. 2000 model clio aracım var. cevre oto'da lpg taktırdım. takıldıktan sonra depoyu duldurdum 54,5 ytl gaz aldı.şu an 150 km de ve gaz göstergesi. 2 ışık düştü ve 2 ışık yanıyor sizce kaç km daha yaparım. birde araba katalizör yakıtı ve çalışma düzenini ne kadar etkiler. saygılarımla

clio 1,4 bilgi

slm. cevre otogazda aracıma lpg taktırdım. takıldktan sonra depoyu fulledim. 54,5 ytl gaz aldı. şu an 150 km'de göstergede 4 ışıktan 2 si yanıyor. kaç km daha giderim. birde araçtaki katalizör yakıtı ne kadar etkiler. saygılarımla

Cevap: clio 1,4 bilgi

Katalizör tıkalı değilse yakıtı etkilemez. Ölçümlerinizi 2. depodan sonra yapmalısınız.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

ARACIM DUR KALKLARDA ROLENTİ AŞAĞI YUKARI BİR KAÇ SEFER HAREKET EDİP SONRA DÜZELİYOR NEDEN OLABİLİR.BENZİNDE İKEN SORUN YOK

Serviste ayarlarınızı kontrol ettirin.

KAYBETMEK YOK

farklı bayilerde bakılabilir mi?

benim servisim maslakta. ve ben b.çekmecede oturuyorum. bana en yakın brc bayisi k.çekmecede var ben orada ayar yaptırabilirmiyim . garantiniz bütün bayilerinizde geçermi. yoksa sadece taktırdığım yeremi yaptırmam lazım

örnek resimlere baktığımda araç üstünde krank şaft sensörü olduğunu gördüm. bu bayi tarafından mı takılıyor yoksa aracın orjinalinde mi var.

Alıntı clioyılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    örnek resimlere baktığımda araç üstünde krank şaft sensörü olduğunu gördüm. bu bayi tarafından mı takılıyor yoksa aracın orjinalinde mi var.
    Aracının orijinal parçası .
    G.Prevazi

benim servisim maslakta. ve ben b.çekmecede oturuyorum. bana en yakın brc bayisi k.çekmecede var ben orada ayar yaptırabilirmiyim . garantiniz bütün bayilerinizde geçermi. yoksa sadece taktırdığım yeremi yaptırmam lazım

Garanti bütün servislerde geçerli ama aynı şehirde öncelikle montaj yaptırdığınız yere gitmeniz gerekiyor.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler