+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sıralı sistem taktırmayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz!!!

sıralı sistem taktırmayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz!!!

mrb. ben sivasdan mehmet ali. aracıma sıralı sistem yaptırmayı düşünüyorum. hangi marka nasıl bir sistem yaptırmalıyım. sivas da ikamet etmekteyim. bir çok marka var ama bu işden anlamadığımdan dolayı ve çevremdekiler (anlayan, anlamayan ların soledikleri aklımı karıştırmakta. lpg yaptırmayı düşünüyorum ama bana artısı ne olur eksisi ne olur. yani aracımın performansın da bir değişiklik olurmu, yakıt tüketimin de ne kadar tasarruf ederim, bakım zamanları benzinliden farklı ve maliyetlimi acaba. Aracımın markası ve modeli şöle: 2004 model Opel Vectra Gts 2,0 gts Turbo!!! benzinli 175 beygir. yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok tşk ederim.

Cevap: sıralı sistem taktırmayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz!!!

Forumda daha önce açılmış konuları incelerseniz sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.
    http://www.2a-lpg.com/forum/showthread.php?t=463

KAYBETMEK YOK

Cevap: sıralı sistem taktırmayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz!!!

Forumda daha önce açılmış konuları incelerseniz sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.
    Forumda daha önce açılmış bazı konuları inceledim ama sorularımın cevabını alamadım. buradan yardımcı olursanız sevinirim. aracımın motor resimlerinin bir faydası olurmu bilmiyorum ama ekliyorum. nasıl bir sistem yaptırmalıyım. avantajı ve dezavantajı neler olur yorumlarsanız sevinirim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler