+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMW 520 İ 90 MODEL BİLGİ ALMAL İSTİYORUM

BMW 520 İ 90 MODEL BİLGİ ALMAL İSTİYORUM

SLM 2A MUHENDISLIK BENDE 90 MODEL BMW 520İ VAR VE MAALESEF 500YKR YAKİYOR ARABANIN Bİ SORUNU YOK HANGİ SİSTEM TÜP TAKTİRMALİYİM NE KADARA PATLAR VE YAKİT TASARRUFU NE KADAR DUSER BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM VE ANKARA BAYİNİZİN ADRESİNİ VEREBİLİRMİSİNİZ

Cevap: BMW 520 İ 90 MODEL BİLGİ ALMAL İSTİYORUM

Aracınız E34 ve 20 6 S1 motor koduna sahip, 150HP ise sequential yakıt besleme sistemine sahip. Dolayısıyla SEQUENT-56 modelimiz takılacak. Sitemizin anasayfasında yeralan "Yetkili Servislerimizin Listesi" nden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; fiyat, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.
    İyi günler.

KAYBETMEK YOK

bendede bu araçtan var. e 34 kasa, m20 motor. 136 hp motronıc enjektör sistemine sahip. 12 valf ve enjektör prensibi 3#3, yani yarı grup. brc devir sayfasında semi sequental i işaretlediğimiz zaman aracımız sorunsuz çalışırmı acaba. bunu merak ediyorum. yani kısaca bu araca brc sq 56 olurmu. aracın enjektör tesisatında, 3 adet kablo mevcut. kırmızı beyaz 12 volt elektrik, sarı kahve rengi kablo 1.3.5. silindir tetikleme, beyaz kahve rengi ise 2.4.6 silindir tetikleme... olur derseniz bu hafta aracımın dönüşümünü yapmak istiyorum. saygılarımla

SEQUENT-56 modelimiz yarı sıralı dediğimiz SEMI-SEQUENTIAL araçlar için uygundur.
    Yetkili servislerimiz listesinden size en yakın servisimizle irtibata geçiniz.

Alıntı AREA 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendede bu araçtan var. e 34 kasa, m20 motor. 136 hp motronıc enjektör sistemine sahip. 12 valf ve enjektör prensibi 3#3, yani yarı grup. brc devir sayfasında semi sequental i işaretlediğimiz zaman aracımız sorunsuz çalışırmı acaba. bunu merak ediyorum. yani kısaca bu araca brc sq 56 olurmu. aracın enjektör tesisatında, 3 adet kablo mevcut. kırmızı beyaz 12 volt elektrik, sarı kahve rengi kablo 1.3.5. silindir tetikleme, beyaz kahve rengi ise 2.4.6 silindir tetikleme... olur derseniz bu hafta aracımın dönüşümünü yapmak istiyorum. saygılarımla

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler