+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mercedes E200 almak istiyorum

Arrow Mercedes E200 almak istiyorum

Arkadaşlar ben mercedes E200 modelini almayı düşünüyorum 88-92 modelleri arası kasa tipi olarak en güzeli bence. daha önce mercedes araba kullanmadım yakıtı en uygun olanı hangisi dizel mi benzin/lpg mi nasıl birşey almamı önerirsiniz, beni aydınlatırsanız sevinirim. ilgilerinize teşekkürler. ve sitede emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar.

Cevap: Mercedes E200 almak istiyorum

mercedes 200E 124 kasa diye tabir ettiğimiz araçlardır.1985 ile 1995 arası üretildi.1992 ye kadar olanlar 102 motor başlıklıdır ve ka jetronik bosch benzin besleme sistemi ile çalışırlar yani mekanik enjektörlüdürler.Sıralı sistem bu araçlara uygulanmıyor.1993-1995 arası üretilenler ise 111 motor başlıklıdırlar ve KE ELEKTRONİK BOSCH BENZİN BESLEME sistemi ile çalışırlar yani elektrikli enjektörlüdürler.Bu araçlara sıralı LPG sistemi çok başarılı bir şekilde uygulanır.Tavsiyemiz 111 motor başlıklı olan mecedes araçlardır.Diğer yani 102 motor başlıklı olanlara ise mikserli LPG sistemi uygulanıyor.Bu araçlara lpg nin uyumlu olması için aracın motoru çok iyi durumda olması lazım.Aracın motorunu mutlaka görmek ve ölçmek lazım.Bilgilerinize... Gürsel usta...

vermiş olduğunuz bilgilerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

Alıntı arena031 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben mercedes E200 modelini almayı düşünüyorum 88-92 modelleri arası kasa tipi olarak en güzeli bence. daha önce mercedes araba kullanmadım yakıtı en uygun olanı hangisi dizel mi benzin/lpg mi nasıl birşey almamı önerirsiniz, beni aydınlatırsanız sevinirim. ilgilerinize teşekkürler. ve sitede emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar.
    Ben 1986 model 230E kullanıyorum geçen sene ankara yaldızlar otogazda BRC mikserli sistem LPG dönüşümü yaptırdım çok memnunum buradan 2A mühendislik ve Kadir bey'e bir kez daha teşekkür ediyorum dizeli boşverin temiz bir benzinli alın ve LPG dönüşümünü yaptırın
    Mercedes 230E
    Transporter 2.5 TDI

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler