+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: COK ACIL LPG COZUMU

cok acil bi konuyu yanitlamanizi istiyorum...beim aracim ustten mikserli..ve alttan mikseri taVSIYE ETTILER..ZOR BULUNUYOR.AMA BEN ALUMINYUN OLARAK KARBIRATOR ALT MIKSERINI BULDUM..AMA BI KAC KIŞIDEN DUYDUM KI ARACIN KARBIRATORUNDE SORUNLAR YARATIUYORMUŞ...BU KONU HAKKINDAKI YORUMLARINIZI BEKLIYORUM...HANGISININ PERFORMANSI VE KUULLANIMI II..TAVSIYELERINIZ NELERDIR
    ARACIM 96 ŞAHIN

Düzenleyen - sabott Tarih: 28/04/2006 16:50:30

Arkadasim sizi yanlis yonlendiriyorlar siszin araciniza en uygun mikser biraz pahali ama karbirator alt miksei olup bunuda izmirdeki cimen marka mikser baglanirsa araciniz benzine aldiginizda hava ve yakit miktarini benzindeki gibi olup benzine aldiginizda aracin diger mikserli araclar gibi fazla yakit tuketmeyecektir ve karbiratore kesinlikle zarar vermez yalniz bu mikserin baglantisi biraz egitim ve kabiliyet isi olup basari oyle saglanir antalya bayi uysal otogaz

zide
    Guest

karburator alt mikseri ortalama ne kadar tasarruf saglar?(diger ustten mikserlere gore) Ayrica performansi olumlu yonde etkiler mi? Bu alttan mikserin takilmasi icin karburatorun sokulmesi gerekiyor mu?

Alt mikser yerine, ara mikser diye adlandirmak daha dogru olur.
    karburator ortasindaki fiber conta cikarilarak yerine aluminyumdan uretilmis ara mikser takilmaktadir.
    Aracinizda klasik mikserlere gore performans arrtisi olur. Ancak montaji daha zordur ve ustalik gerektirir. 

Piyasada muhtelif karburatorler icin modelleri bulunuyor.

WEBER karburatorler icin asagidaki model var:

KLASIK MIKSER MONTAJI ISE ASAGIDAKI GIBI:

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler