+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kararsız

kararsız

merhabalar ben forumunuza yeni üye oldum bende sıralı lpg taktırmayıdüşünüyorum fakat bazı çekincelerim var.mesela lpg ye geçiş için 40 derece olayı kafamda soru işaretleri bırakıyor.ben erzurumda yaşıyorum ve özzellikle kışın çok soğuk olduğu şehirlerarası pek farketmiyorda şehir içinde motor ısısı 40 dereceyi hemen görmüyor ve ev ile eşimin işyeri arasında bu sıcaklık değerini yakalayamıyorum.benim işyerimde ise rahatlıkla yakalarım.gaza geçiş için manuel bir sistemi var mı bunun. fiyatları ne kadar.ayrıca erzurum da bayiniz var mı? teşekkürler

Cevap: kararsız

Erzurum bayilerimizin listesine ana sayfamızda yeralan "YETKİLİ SERVİSLERİMİZİN LİSTESİ" linkinden ulaşabilirsiniz.
    Fiyat, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgileri bayilerimizden alabilirsiniz.
    İyi günler.

KAYBETMEK YOK

diğer sorularıma yanıt alabilirmiyim(40 derece sorusu)

HAYIRLI GÜNLER BEN KARS BAYİSİ VE YETKİLİ SERVİSİYİM BENDEDE VECTRA 2.0 CDX VAR BRC SEQUENT 24 TAKTIM KIŞIN 40 DERECE OLAYI PEK FAZLA PROBLEM OLMUYOR EN FAZLA 1 KM İÇİNDE GAZA GEÇİYOR ANCAK SOĞUK TAN DOLAYI GAZIN BASINCI YETMİYOR.MY07 DİYE Bİ REGÜLATÖR VE YAZILIM YENİ ÇIKTI HERALDE KADİR BEY'İN DEĞİŞİ İLE HER TÜRLÜ YOL VE HAVA DURUMUNDA KULLANIM ÇOK GÜZEL OLACAK.AYRICA LPG İÇİN EN İDEAL ARAÇLARDAN BİRİDE OPEL DİR.DÜŞÜNECEK BİŞE YOK KARARSIZ ABİM İŞTE BÖYLE HİÇ DÜŞÜNME

En iyi ve doğru cevabı Erzurum, Kars bayilerimizden alabilirsiniz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

çok teşekkür ederim ilginizden dolayı kars bayine bir sorum olacak km de ne kadar yakıyor aracınız ş.içi ve ş.sdışı olarak.kısmetse en kısa zamanda taktırmayı düşünüyorum

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler