+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LAGUNA II Yakıt tüketimi çok fazla

Unhappy LAGUNA II Yakıt tüketimi çok fazla

Sayın 2a Mühendislik aracıma 08/06/2007 tarihinde genel merkez servisinizde(KAĞITHANE) SEQ 24 montajı yaptırdım.Yapılan işçilikten,ilginizden son derece fevkalade memnunum emeği geçen tüm montaj ekibine ,Sayın Turhan Bey'e ve Murat Bey'e ayrıca teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Aracımda çekiş konusunda en ufak bir problemim yok fakat arasıra vitesi boşa aldığınızda stop ediyor.Montajdan buyana 2 depo bitirdim fakat yakıtta herhangi bir avantaj sözkonusu değil hemen hemen benzinle aynı yakış değerlerine denkgeliyor.71 ytl'ye 210km anca gidebiliyorum ki buda km'ye 0,34 ytl'ye denk geliyor.Bence çok fazla .Size Bandırma'dan yazıyorum bu sorunları nasıl ve en yakın nerede hallettirebilirim cevabınızı bekliyorum.Tlf no:05337714310 email:erhanerguvenc@gmail.com

ERHAN ERGÜVENÇ
    10 PA 305
    BANDIRMA

Cevap: LAGUNA II Yakıt tüketimi çok fazla

Size en yakın BURSA servisimize uğrayarak kontrol ve ayarlarınızı yaptırabilirsiniz.

BURSA
    TOMURCUK OTO SERVİS LTD.ŞTİ.
    Beşevler Küçük San.Sit.17/A Blok No:1 Nilüfer
    0 224 441 12 41 0 224 441 75 07
    İRFAN YÖNEL 0 544 441 12 41

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: LAGUNA II Yakıt tüketimi çok fazla

Arkadaşlar uzun zamandır brc marka lpg kullanıyorum aracımda kalkışda kademeli gaz yeme veya ani gazda kasılma gibi sorunlarım vardı ve bir türlü bayilerde çözememiştik.İstanbulda ve İzmirde gitmediğim bayi kalmamıştı.En sonunda dayanamadım ve aracımı İzmirden İstanbula Sayın Kadir ÖRÜCÜ'Ye getirdim inanması güç ama işlerini bıraktı ve saatlerce ayar yapmaya ve sorun bulmaya calıştı.o kadar vakit harcadı ki artık vaktini aldığımı düşünmeye başlayıp utanmaya başladım.Ayarlarla olmayınca beni anlaşmalı olduğu bir opel servisine gönderdi , aracın ateşleme sisteminde de arıza olmadığını görünce aracımdaki ejektörleri mavi dediği başka bi modelle değiştirdi, yeniden programladı inanın o andan itibaren aracım saat gibi çalışıyor benzinden ayırt etmenin imkanı kalmadı ne iteleme ne kalkarken stop etme ne kasılma hiç biri kalmadı üstelik yakıt tüketimi de Şehirler arası yolda 85 Ykr nin altına indi. Kadir bey işini bitirince 2a merkez servisinden Murat beyle yol ayarını yaptık Murat beye de ilgisinden dolayı çok çok teşekür ediyorum.Önceleri yol bilgisayarında lpg ile giderken 7,0 gösterşyorsa benzine geçer geçmez 5,5-6,0 lara düşerdi şimdi bire bir aynı değeri gösteriyor.
    Tüm BRC kullanıcılarına sesleniyorum taktırdığınız yerde sorununuzu çözememiş olabilirsiniz sakın olaki canınızı sıkmayım Kadir Bey bu konuda çok duyarlı mutlaka çözüm üretecektir.
    Sayın Kadir ÖRÜCÜ'Ye Hepinizin önünde teşekkürlerimi ve minnetimi sunuyorum..
    2000 Opel Astra 1,6 BRC Sıralı

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler