+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Toyota Corolla 1.6i

Aracima 1.5 ay evvel BRC sirali sistem  taktirdim.Aracimda LPG deyken Gaz enjokterlerinin sesi rolantideyken iceri geliyor.Ayni model araci olup ayni sistemi taktiran arkadas varsa bendeki sikintiyi sizde yasiyormusunuz?

Aracinizin markasini bildirin. Montaji nerede ve hangi bayide yaptirdiniz. Rail ve enjektorlerin yerlestirilmesinde bir hata yapilmis olabilir.
    Sitemizin "Resim Galerisi" bolumundeki montajlara bakiniz.

Rail isaretli yere tasinacak, boylece manifolda giren hortum boylari da kisalmis olacak. Aracin performansi da iyilesir. Hortum boylarinin birbirine esit olmasina dikkat edilecek.

Farklar nerede? Montaj resimlerini bize gonderrebilir misiniz?

13.05.2006 TARIHINDE ERZURUM DADAŞ OTOMOTIVE GITTIM VE ARACIMDAKI RAHATSIZLIKLAR GIDERILDI KENDILERINE ILGI VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKUR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DILERIM.

Sorunsuz kullanimlar dileriz. Ulkenin neresinde olursaniz olun, yetkili servislerimizle hizmetindeyiz. 
    Gule gule kullanin.
    Iyi gunler.

aracinizdaki sesin kesilmesi cok basit. aracin lpg enjektorleri aracinizin kaporta aksamina degilde motor uzerine baglanti yapilmalidir.o zaman ses kesilir.

Tesekkurler rus avcisi.
    Diger konularda da seni bekleriz.
    Senin tecrubelerinden herkes yararlanmali.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler