+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen Okuyun

Lütfen Okuyun..!

Arkadaşlar uzun zamandır BRC marka lpg kullanıyorum aracımda kalkışda kademeli gaz yeme veya ani gazda kasılma gibi sorunlarım vardı ve bir türlü bayilerde çözememiştik. İstanbulda ve İzmirde gitmediğim bayi kalmamıştı. En sonunda dayanamadım ve aracımı İzmirden İstanbula Sayın Kadir ÖRÜCÜ' ye getirdim inanması güç ama işlerini bıraktı ve saatlerce ayar yapmaya ve sorun bulmaya calıştı. O kadar vakit harcadı ki artık vaktini aldığımı düşünmeye başlayıp utanmaya başladım. Ayarlarla olmayınca beni anlaşmalı olduğu bir opel servisine gönderdi , aracın ateşleme sisteminde de arıza olmadığını görünce aracımdaki ejektörleri mavi dediği başka bi modelle değiştirdi, yeniden programladı inanın o andan itibaren aracım saat gibi çalışıyor benzinden ayırt etmenin imkanı kalmadı ne iteleme ne kalkarken stop etme ne kasılma hiç biri kalmadı üstelik yakıt tüketimi de Şehirler arası yolda 8,5 Ykr nin altına indi. Kadir bey işini bitirince 2A merkez servisinden Murat beyle yol ayarını yaptık. Murat beye de ilgisinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Önceleri yol bilgisayarında lpg ile giderken 7,0 gösteriyorsa benzine geçer geçmez 5,5-6,0 lara düşerdi şimdi bire bir aynı değeri gösteriyor.
    Tüm BRC kullanıcılarına sesleniyorum taktırdığınız yerde sorununuzu çözememiş olabilirsiniz sakın olaki canınızı sıkmayım Kadir Bey bu konuda çok duyarlı mutlaka çözüm üretecektir.
    Sayın Kadir ÖRÜCÜ'Ye Hepinizin önünde teşekkürlerimi ve minnetimi sunuyorum..
    2000 Opel Astra 1,6 BRC Sıralı

Cevap: Lütfen Okuyun

Sabırlı, iyiniyetli ve de "üzüm yemek" niyetli olunca işler çözülür..Örnek müşterimize bizde teşekkür ediyoruz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: Lütfen Okuyun

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabırlı, iyiniyetli ve de "üzüm yemek" niyetli olunca işler çözülür..Örnek müşterimize bizde teşekkür ediyoruz.
    Çok iyi duyorsunuz da her müşteriniz sizlere kadar ulaşamaz örneğin ben benim araçımdaki sorunlar beş aydır giderilemedi ama genede şikayetci değilim ne yapalım kader diyoruz artık nasıl kaderse.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler