+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2001 laguna 1.6 16v + lpg

merhaba ben 2-a mühendisliğe iletişim linkinden mesaj attım ama işlerinin yoğunluğundan dolayı ilglenemediler sanırım.Birde buradan deneyeyim dedim.Sorum şu: 2001 model 1.6 16v renault laguna aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum hangi kiti taktırmamı tavsiye edersiniz.Ayrıca bu montajı Erzurum tulu otomotivde kenan irdemez'e yaptırmayı düşünüyorum.Bu servisle ilgili iyi veya kötü görüşve önerilerinizi en kısa zamanda bekliyorum

ayrıca fiyat ve ödeme koşulları ile ilgili bilgilendiriseniz sevinirim

Cevap: 2001 laguna 1.6 16v + lpg

Deneyimli bayimizdir. Fiyat, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgileri kendilerinden alabilirsiniz.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

aracım 2001 model renault laguna 1.6 16v .Evet uzun düşünme sürecinden sonra aracıma brc marka lpg dönüşümü yaptırdım.Fakat dönüşüm yapıldıktan sonra aracımın gaz pedalı ben yavaş yavaş gaz artırmak isterken hiç bir tepki göstermiyor,pedala çok hafif bir kuvvet daha verdiğimde birden bire sanki gaza sonuna kadar basılmış gibi şahlanıyor.Ben gaz telinin içine toz girmiştir onun için sertleşmiştir diye renault servisine gittim ve temizletmek istediğimi söyledim.Usta araca lpg takıldığını görünce sorunun lpgden kaynaklandığını söyledi.Lagunalarda oksijen sondası olduğunu ve lpgnin bu parçayı bozduğunuParçanın yenisini taksa bile yine hemen bozulacağını söyledi.Acaba ne yapmam gerekiyor.aracım çok konforluydu.Fakat artık sürerken içinde bir geriye bir ileriye sallanıp duruyorum.

Cevap: 2001 laguna 1.6 16v lpg sorunu

Usta kafadan sallamış. Değiştirseniz iyi olur. Bütün araçlarda oksijen sensörü var. Sensörü olmayan araç yok. Nerede ve hangi serviste dönüşüm yaptırdığınızı ve size ulaşacağımız telefon numaralarını bize email yazarsanız yardımcı oluruz. Sıkıntınız mekanik montaj hatasından kaynaklanıyor gibi görülüyor. (enjektör hortumlarının boyu, konumu, emme manifolduna girişler v.s.)
    Ayrıca motor çalışırken ve hızlanırken çıkış sinyali üreten kelebek pozisyon sensörünüzü öncelikle kontrol ettirin.

07.07.2007 tarihinde Erzurum bayiniz TULU otomotivde montaj yapılmıştı.Montajdan sonra tatile mersine geldim.Şu an Mersindeyim.Telefon numaram 0505 397 61 54.İlginizden dolayı teşekkür ederim.

Exclamation Cevap: 2001 laguna 1.6 16v + lpg

sorun mekanik montaj hatasından kaynaklanıyorsa mersindeki bayinize gidebilirmiyim.Çünkü bir süre daha mersinde olacağım.Ayrıca benden herhangi bir ücret talep edilir mi?

Mersin ağırlıklı olarak FIAT-TOFAŞ' lara bakıyor. Ancak siz uğrayabilirsiniz. Servisle görüşerek bizim yönlendirdiğimiz söyleyin. Ücretsiz bakılacaktır. Sorun çözülmezse, ADANA- POLAT OTOGAZ' a da gidebilirsiniz.
    İyi günler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler