+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Peugeot 206 XT problemi

Peugeot 206 XT problemi

peugeot 206 2000 model aracıma sıralı sistem voltran SGI marka LPG taktırdım.Aracımda şu problem var aracım rölantide iken yaklaşık 30 sn sonra önce hafif titriyor sonra sanki gaza basmışsın gibi devir saatini 2000 e vurup tekrar iniyor.Ayrıca düz yolda giderken de gazdan ayağımı çektiğim halde arç gaz yemeye devam edip neredeyse 1 km.yürümeye devam ediyor.Sanki jigle devreye giriyor gibi Sivasta aracı götürmediğim usta kalmadı.Hepsi birşey söyledi ancak problemi çözemediler çok para harcadım.Arabayı istanbuldan aldım 1 gün bile binmeden ruhsata şleteceğimden tüp taktım.O yüzden aracın önceki durumunu bilmiyorum ama şuan devir yükselmesi benzinde de yapıyor.Lütfen yardım edin.Ateşleme Sisteminde mi problem, kimi ısı müşürü arızalı diyor.

Cevap: Peugeot 206 XT problemi

Aracınız full grup olabilir. Bir kontrol ettirin.

KAYBETMEK YOK

full grup olunca ne oluyor ki

Full Grup araçlarda enjektörler birbirinden bağımsız olarak çalışmıyor. Hepsi birden püskürtüyor. Bu nedenle gazda normal sıralıya göre dörtte bir daha az yakıt püskürtmek gerekiyor.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

full grup araçlar 94-97 model olanlar benimki full grup değil problem başka birşey olmalı.

Thumbs up Cevap: Peugeot 206 XT problemi

Alıntı secayazicilar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    full grup araçlar 94-97 model olanlar benimki full grup değil problem başka birşey olmalı.
    Sizin aracınızın full grup değilse öncelikli sorunu taktırdığınız yerde veya aynı markanın başka bir yetkili servisinde kontrol ettireceksiniz. Hata kablolamada, enjektör memelerinde olabilir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler