+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG Türü ve Servis Seçimi

LPG Türü ve Servis Seçimi

Ben Ankara'da yaşamaktayım ve 1998 Model 1.6 100 Beygir Ecotech motoru olan Opel Vectra GL arabama LPG dönüşümü yaptırmak istiyorum. Siz 2A mühendislik olarak bana Ankara'da hangi servisi tavsiye edersiniz. Ayrıca BRC'nin Opel arabalarda bir sorun yaşanıyormu? Lutfen bilgilerinizi paylaşırmısınız.

Teşekkürler....

Cevap: LPG Türü ve Servis Seçimi

Bizim buradan tavsiyede bulunmamız adil olmaz. YETKİLİ SERVİSLERİMİZ LİSTESİ' nden adresleri alarak servislerimizle temasa geçin.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Benim 1997 model Opel Vectra 2.0 CD bir aracım var. Ankarada oturuyorum ve sıralı sistem lpg taktırmak istiyorum. Ancak tereddütlerim var. Size birkaç soru sormak istiyorum. Bu opel araclarla en uyumlu sıralı sistem lpg markası BRC'midir. Yoksa sizin önerebileceğiniz daha baska bır marka varmıdır. Birde bana BRC'nin fest sistemini önermişlerdi. Acaba bu fest sisteminin diğerlerinden farkı ne sekilde ortaya cıkıyor. Birde bu lpg sıralı sistem dönüşümünde kullanılan parçaların hepsinin orjinal olmadığı ve BRC'nin ünlü bir marka olması dolayısıyla taklitlerinin üretildiği ve kullanıldığı konusunda çok söylentiler var. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla..

Şirketimiz BRC' nin Türkiye distribütörüdür. Aracınıza teknolojik olarak uyum sağlayan modelimiz de SEQUENT-24' tür. Başka marka ve model zaten olmaz.
    Diğer sorularınız için forumun GENEL bölümüne bakınız.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler