+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004 honda civic + BRC sequent56 + YANAN ariza lambasi

Exclamation 2004 honda civic + BRC sequent56 + YANAN ariza lambasi

merhaba;

geçtiğimiz hafta sonu 2004 model honda civic marka aracıma ankara bayilerinizden birinde sequent 56 lpg kiti taktırdım. takildiktan 80 km sonra ariza lambam yandi. 120. km'de servise gittim yeni bir ayar yaptılar ve lamba söndü. ancak dün 180. km'de lamba tekrar yandı.

servis yetkilisi lpg kitini taktıktan sonra ariza lambası yanacak mı soruma " ariza lambası yanmaz, yanarsa bir sorun var demektir. bakar, buluruz ve sorunu hallederiz. biz çok fazla sayıda honda civic'e brc kit taktık. bir problem olmayacak emin olabilirsiniz" demişti.

benim arıza lambam hala yanıyor. bu lambanın yanması olası bir arıza halinde arabanın bana işaret verememesi anlamına geliyor.

sayın 2a mühendislik yetkilileri "bu lamba söndürülebilecek mi?"

saygılar,

Cevap: 2004 honda civic + BRC sequent56 + YANAN ariza lambasi

Arıza kodu nedir? Fakir karışımsa ayarlardan kaynaklanır. Hata kodunu öğrenin çözümü söyleyelim..

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

merhaba;

geçtiğimiz hafta sonu 2004 model honda civic marka aracıma ankara bayilerinizden birinde sequent 56 lpg kiti taktırdım. takildiktan 80 km sonra ariza lambam yandi. 120. km'de servise gittim yeni bir ayar yaptılar ve lamba söndü. ancak dün 180. km'de lamba tekrar yandı.

servis yetkilisi lpg kitini taktıktan sonra ariza lambası yanacak mı soruma " ariza lambası yanmaz, yanarsa bir sorun var demektir. bakar, buluruz ve sorunu hallederiz. biz çok fazla sayıda honda civic'e brc kit taktık. bir problem olmayacak emin olabilirsiniz" demişti.

benim arıza lambam hala yanıyor. bu lambanın yanması olası bir arıza halinde arabanın bana işaret verememesi anlamına geliyor.

sayın 2a mühendislik yetkilileri "bu lamba söndürülebilecek mi?"

saygılar,
    Foruma merhaba,
    Tüm üye ve forum yöneticilerine sağlık ve kazasız seyahatler dilerim.
    2005 Honda cıvıc hatchback aracıma BRC taktırdım.Yukarıda anlatılan motor arıza lambası yandı.Servise uzak değildim.Gittim bir ayar yaptılar ve arıza lambası söndü.Hata ''zengin karışım''imiş.Uzun bir tatile çıkacağım.Tekrar olursa ve servise uzak olursam ne yaparım?Benzine geçsemde yanan arıza lambası sönmüyor.Uzun süre kullanırsam sorun olur mu?

Sorunun bitmiş olması lazım. Yine de bir sıkıntınız olursa her yerde servisimiz var. Çözüm her zaman bulunur.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

servislerin çoğu emin olalım ki 3 nokta ayarı biter bitmez araç tesliminde bulunuyo. oysaki BRC sistemimizde YOL AYARI diye tabir ettiğimiz ivmelenmelerdeki ve tabi ki performans lı kulanımlardaki enjeksiyon açma kapama zamanlarının ince ve hassas kontrolleri mevcut. tabi bu da ortalama kabaca bi tabir olucak ama 20 dk sürüyor. yine üstüne basarak söylüyürum, YOL AYARI (3 5 ayarı) yapılmalıdır. muhakkak yapılmalıdır...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler