+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aracım ikinci depo gaz bitmek üzere ama çok yakıyor

aracım ikinci depo gaz bitmek üzere ama çok yakıyor

clio 1,4 simit depo var. ilk depo 54,5 ytl gaz aldı,220 km de bitti.ikinci depo şu an 250 km de bitmek üzere yani yakıtı fazla. gazda rolenti motor ısınmasına rahmen durkalklarda bir iki sefer aşağı yukarı sallanıp normale geliyor. takıldıktan sonra ayar yaptırmadım. ama yakıtın yüksekliği canımı sıkıyor. katalizör orjinal değil. arka susturucu biraz defome olmuş. lpg takılmadan önce aracın sibop kapağı rektifiye oldu. siboplar ve diğer parçalar değişti. bilgi rica ediyorum.

Cevap: aracım ikinci depo gaz bitmek üzere ama çok yakıyor

Benzin veya gaz olsun farketmez, egzos sisteminin sağlam olması şart. Aksi halde ne ayar tutar, ne de verim alabilirsiniz. Acilen bu eksiklikleri tamamlayıp sonra yeniden ayarlarınızı yaptırın.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

09-07-2007 pazartesi arabam hararet yaptı

pazartesi sabahı işime gelirken yolda trafik sıkıştı. o anda gözüm hararete takıldı ve hararetin tavanda olduğunu gördüm ve hemen sağda durup su koydum. kaputu açtığımda kalörifer hotumunu krsip araya taktıkları lpg parrçasının dibinde hortum patlayıp su komple boşalması sonucunda arabam silindir kapak contası yaktığını farkettim. yapılan montajdaki hatadan dolayı aracımı şu an kullanamıyorum. taktırdığım yere götürdüğümde bana bu montaj hatası değil aracın kendi hortumunun deformasyonundan olduğunu söylediler. yardım istiyorum.

Nerede hangi serviste taktırdığınızı, size ulaşabileceğimiz telefon nosunu lpg@2a-lpg.com emailimize yazar mısınız?
    Daha önce belirttiğiniz eksiklikleri gidermiş miydiniz?

SİZE MAİL ATTIM İNŞALLAH BANA YARDIMCI OLURSUNUZ.
    email adr: inebolulu79@hotmail.com sizen ilgilenmenizi rica ediyorum. olayı tüm detaylarıyla yazdım.

Sn. Yılmaz Yüksel,
    Emailinize cevap vermiştik. Cevabımız mesajın gönderildiği term51@caputlar.com adresine yanıt olarak, fakat geri döndü. Bu defa bildirdiğiniz email adresine de aynı emaili tekrar gönderdik.
    İyi günler.

SN. KADİR ÖRÜCÜ İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. AMA ARACIM CONTA YAKMIŞ. SERVİSİMDEN BU ŞEKİLDE BİLGİ ALDIM. BEN PAZARTESİ ARACIMI YAPTIRMAK ZORUNDA KALICAM. YANİ BU OLAYDAN SONRA YİNE ZARARLI BEN ÇIKIYORUM. TABİKİ YETKİLİ SERVİSİNİZDEN SİZE VE BANA SÖYLENECEK CEVAP HAYIR OLDU NORMALDİR KABULLENMELERİNİ BEKLEMİYORDUM ZATEN. YANİ SONUÇ OLARAK BENİM ÇEVREMDE BU SİSTEME GEÇMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIMA PEK TAVSİYE EDİCEMİ SANMIYORUM. YİNEDE SİZE TEŞEKKÜR EDERİM. SİZE VE SİSTEMİNİZE BAŞARILAR DİLERİM. SAYGILARIMLA.

Size gönderdiğimiz emailde de açıklamıştık. Servisle görüştük. Aracınızı çekiciyle servise aldıklarını, aracınızdaki 2 fandan birinin devreye girmemesi nedeniyle su basıncının yükseldiğinin tespit edildiğini, ancak aracın conta yakmadığı yönünde rapor aldık.

sn kadir bey bilgi vermek için yazıyorum. aracım yapılmış. birici piston ve yağ ve su kanalının bulunduğu bölümdeki conca yeri yanık çıkmış ve onarıldı . bu işlemleri yapan benim servisim oldu. ücretini ben verdim. bilginiz olsun teşekkür ederim.

BEN ÖZELLİKLE SORMAK İSTİYORUM BUNDAN SONRA BANA EN YAKIN BRC BAYİSİNDE ARACIMIN AYARLARINI VE BAKIMLARINI YAPTIRABİLİRMİYİM. TEŞEKKÜR EDERİM

AYAR YAPTIRACAĞIM YERE HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDEYECEKMİYİM.

En yakın Yetkili servisimizde bakım ve ayarlarınızı yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler