+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRC C4 e

Exclamation BRC Citroen C4 e

Bu sabah ıtıbarıyle ustamızın ellerıne teslım ettım aracımı 2007 C4 1.4 şuan kontroller yapılıyormus bır aksılık cıkmazsa takılacak. İlk tartarınıye gittim enjektorler aşağıda dedıler. 2. Lavota onlarda manifoltun sokulmesı gerektıgını merkezlerı olan umranıyeye yonlendırdıler. Ben avrupa yakasındayım burdan oraya gıtmem zor herhengı bı arızada ulaşmak ıcın umranıyelere taşınmak mantıksızlık diye dusunerek dün aksam uğradıgım BRC marka otogaz sistemlerı takan Atılım otomotiv e ustalarımızla gorustuk yapılabıleceklerını içimizin rahat olmasını söyledıler ve bu sabah ıtıtbarıyle teslım aldılar. Umut eder sorun yaşamıycazda kendileriyle, içim o kadar rahat umarım bu konuda hep güzel şeylerı paylaşırız.

C4 şuanda yenı bı model oldugu için daha biçok markada tek tük takılmıs kıyaslayabıleceğım fazla faktor yoktu.

Diğer uyelerden ıstedııgım eğer C4 otomobıllerıne takılmıs otogaz sıstemlerındekı sorunları ve yahultta guzellıklerı paylaşırlarsa çok sevınırım.

2a Mühendislik sitesinden de yeterince bılgı alabıleceğimi düşünerekten Sizlerle bu konuyu paylaşmak istedim..

Herkese kazasız, huzurlu ve ekonomık sürüşler..

Cevap: BRC C4 e

Deneyimli bir servisimiz. Sıkıntı yaşamazsınız.
    Hayırlı olsun.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: BRC Citroen C4 e

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deneyimli bir servisimiz. Sıkıntı yaşamazsınız.
    Hayırlı olsun.

evet gerçekten bu akşam denedık harıka araç sankı benzınde çok tesekkur atilim ve 2a müh. Devamlılığı olması temennisiyle..

Az önce uzun bi yolculuktan geldim hıcbı sorunum yok sadece benzın göstergem çalışmıyor sanırım modul takılması lazımmış. Bunun için ayrıca bi ücret ödeyecekmiyim diye düşünüyorum. Bunu yarı öğrenicem. İyi geceler herkese.

Gürsel Ustayla görüşün. Size yardımcı olacak.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

@suikast Merhaba,

Bende bu hafta C4 1.4 2006 model aracıma lpg taktırmak istiyorum.
    Gerçi iki kez yazmışsın ama ben tekrar sorayım; memnun musun?

Diğer bi sorumda gittiğin servisle ilgili. Atılım Otomotiv'e gittiğini yazmışsın. Memnun kaldın mı? İşçilik ve temizlik konusunda nasıllar?

Alıntı -DuKe- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @suikast Merhaba,

Bende bu hafta C4 1.4 2006 model aracıma lpg taktırmak istiyorum.
    Gerçi iki kez yazmışsın ama ben tekrar sorayım; memnun musun?

Diğer bi sorumda gittiğin servisle ilgili. Atılım Otomotiv'e gittiğini yazmışsın. Memnun kaldın mı? İşçilik ve temizlik konusunda nasıllar?
    Tek kelimeyle anlatırmısınız deseler. Mükemmel kelimesi ilk aklıma gelen kelime olur. Ben güzel bi usta değil ayrıca arabamın motor konusunda her türlü sorularıma cevapları alabıleceğim bir uzman kazandım. Gürsel ustaya ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler..

Arabam daha yeni sayılır, motor fazla açılmıs sayılmaz. Lpg takıldıgında 7500 du km 3 gun içinde 8000 lere ulaştık artık ustune bınmeye korkmuyorum. Tavsiyelerımıde sunuyorum.

Teşekkürler 2a Mühendislik & Atılım otomotiv benim için Türkiye de ilk ve tek ler.

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gürsel Ustayla görüşün. Size yardımcı olacak.
    Gürsel ustamızla görüştük yarın sorunumuzu hallediyor.

Artık benzin göstergemizde çalışıyor... Teşekkürler

Benzin Göstergem 1 haftalık kullanımdan sonra yine çalışmamaya başladı sanırım takılan parça pek işe yaramadı tekrar servıse gidilecek yada önemsemiycem..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler