+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ARacıma sıralı sistem ECU ne kadar olur fiyat

Exclamation BU arabaya nasıl ayar tuttururum...

aracım renault 21 concorde 2.0 araca voltran marka lpg takıldı yalnız ayarı düzgün yapılamadığı için 100 km yolu lpg ile 20 YTL gidiyodu sonra sürekli bakıma gittiğim motorcu usta hava filttresi değiştirdi ve lpg mikserinin üstündeki sarı renkli vidayı sıktı Bu seferdede araba 100 km 13 YTL yakmaya basladı ve böle tam 850 km gittim sonra ne olduysa arac tekrardan kendi

kendine ne olduysa değişti bu seferde 100 km 17 YTL yakıyor acaba bunun sebebı ne olabılır bütün ayarlar denendi bir türlü sabit fiat tutmuyo arabada 1 seneden beri kullanılmakta lpg bide çekiş konusunda rampalarda zorlanıyo 2 vıtesle zorla cıkıyo acaba bu araca sıralı sistem uygulatsam çekiş gücü düzelirmı yada yakıt sıralı sistemde daha fazlamı yakar motoru ilk

çalıştırmamda 700 devirde acıyo ve sıralı sistem olmadığı içinmi göstergede jikle lambası yanıyo benzınde yanmıyor acaba sıralı sistem olsa bu lamba sönermi çekiş artsa bile yakıt maliyeti aratarmı YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIR TESSEKKÜR EDERİM saygılar herkese

Exclamation Cevap: BU arabaya nasıl ayar tuttururum...

ARACIM 1992 model ama 1993 Trafik çıkışlı motor no-388391 bide bu aracın beygir tork gücü nedir birileri 117 dyor birileri 135 beygir oldunu sölüyor yardımız için şimdiden tessekkür ederim iyi çalışmalar

Exclamation GAZ Depodan uçuyor

Benim sorunum arabama 20 ytl gaz aldım 10 ytl kadar kısmını kullandım kalanı bıraktım bakalım ne olucak diye fakat araba tam 6-7 gün yattıktan sonra mars bastım fakat araba calışmadı hıç gaz kalmamış depoda bu nasıl oldu

anlayamadım kacak olsa hergün boşalması gerek şimdi ise gdeceğim yere göre gaz alıyorum güvenemıyorum uçup gidecek dye aldığım gaz bır günden fazla durmuyo depoda depo simit depo BAzende seyır halındeyken gaz pedalı bı anda kesılıyo arabayı tekletıyo ve bırde bsey duydum mıkserın yağı her ay değişmesi gereklıymış

doğrumu eskı yağ dursa ne zararı olabılır ben yenı duydum bunu hıç değiştirmedım tam 1 yıldır nasıl takıldıysa öyle Yanıtladığınız için teşekkür ederim

Exclamation Cevap: GAZ Depodan uçuyor

bende öle duydum yağ değişiyomuş belkıde sizin o dedınız olabılır regülatörün içinde biriken olabılır onu normal yağ değiştiren usta yapabılırmı yanı biriken yağı atabılırmı bde aracta kılıma devreye girdimi rolanti araba boşta iken 1000 den 700 düşüyo kalkışta silkeleme yapıyor bide kılıma çalışırken 100 km bır yolda ne kadar yakıt sarfiyatı farkeder Tesekkür ederim ilgilendiğiniz için

Exclamation Cevap: 1992 MODEL RENAULT 21 2000cc

Uygulanmaz demişsiniz ama 2a mühendislik 5 farklı motor var dedi 21 2000cc eğer sizinki full enjeksiyon ise uygulanır gibi bir cvp yazmışlar yukarıda Benim anlayamadığım renix ile mikser dediğimiz seyin ne gbı farkı var simdi araccın

üstünde normal sistem takılmış bır lpg var mikser yada renix olup olmadığını nerden anlarım yanı renix enjektörlü araclaramı uygulanmakta bide bu soruyu o yüzden sordum çünkü taktıranları duydum gördüm bende tam performans alabılırmıyım dye bılgı almak istedim Tesekkür ederi sağolun

Exclamation Cevap: 1992 MODEL RENAULT 21 2000cc

peki bu full grup sistem uygulaması araca takıldığı zaman ortalama 100km ne kadar yakıt harcar arac suan 150 170 ykr.civarı yakıyor bu yenı sistem takılsa tüketim aynımı kalır yoksa uçurum kadar fark olabılırmı ve bu ECU sistemin maliyeti ne kadar taksitlendirme gibi imkan varmı Bide ben simdi aracta

bulunan lpg sistemini ruhsata işletmiştim yeni taktığımız zaman tekrar ruhsat işleme problemi çıkmaz sanırım yanı siz ruhsattakı yazan seri noyu yeni takıcağınız sisteme aynı sekılde uygulanması gerekır tahmınımce cünkü tekrar işletme gibi durum olursa maliyet dahada artıcak Bilgileriniz için sağolun.

Exclamation ARacıma sıralı sistem ECU ne kadar olur fiyat

Renault 21 concorde 1992 model siz 5 çeşit motor tipi var dediniz ben arac kullanım kılavuzundakı kodlara baktım ve sizin yazdınızla karsılastırdım J7R 750 yanı siz koda bakın demiştiniz bu arac 8 valf

ozaman 118 hp ama bu 750 denılen rakam neyın kıtapta 750 yazan yer rolanti tarafında okudum yardımcı olursanız sevınırım yanı 8 valf oluşunun sebebı nedır

Cevap: bende lpg taktirmak istiyorum

Karbüratörlü arabaya sıralı sistem bıkere olmaz o enjeksiyonlu araclar için gecerli bı olay senın araca düz lpg takılır hem arasında uçurum kadar fıat farkı var sıralı dediğn sistem 1.500 TL civarı düz sistem karbüratör için 500 TL ama aracın az yakıyorsa benzınde hıç gerek yok taktırmaya tavsıye etmem

Cevap: ARacıma sıralı sistem ECU ne kadar olur fiyat

Aracınız J7R 750 2000cc ve 118 HP.
    Enjektörlerin aynı anda püskürtme yaptığı, full grup diye isimlendirdiğimiz yakıt besleme sistemine sahip. Normal sıralı sistemler olmaz. Bu tür araçlar için geliştirdiğimiz özel elektroniğimiz ve yazılımımız sayesinde SEQ.24 sıralı modelimizi aracınıza uygulayabiliriz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Exclamation Cevap: ARacıma sıralı sistem ECU ne kadar olur fiyat

ilgilendiğiniz için tesekkürler normal sıralı derken yanı ben ayırt edemedım 2 çesit sıralı sistemimi var yanı full gurup araclara takıcanız yenı sıstem sıralı SEQ.24 diğer sistem sıralıya göre çekiş konusu veya performans değişiyormu yoksa aynımı suan benım aracta tek

noktadan gaz bağlamışlar karbüratörlü araclara takılan gıbı takmışlar aldığımda öleydi ama ben memnun değilim SEQ.24 dediğinizde aynı bu şekilmi yanı tek noktamı yoksa 4 naoktadan enjektörlere bağlantımı yani çok övüyolar sıralı sistemı aynı benzındekı gıbı dyolar fakat benım aracta km kac ykr yakar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler