+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aracım rölantıda durmayıp zaman zaman stop ediyor

aracım rölantıda durmayıp zaman zaman stop ediyor

Bir ay kadar önce ÇORUM KARAKÜÇÜK MAKİNA(HOCAOĞULLARI) da 2001 r 19 europa 1.6 e aracıma sıralı sistem brc sq24 taktırdım. Fakat montajdan sonra aracım rölanti tutmaz oldu sürekli dalgalanmalar ve zaman zaman stop etmeler başladı. Özellikle soğuk motorda durum daha da vahim halde. Montajı yapan arkadaşlara aracı iki sefer götürdüm. Hatta 2. seferde aracı iki gün bıraktım. Ancak yine de tam düzelme olmadı. Şunu da belirtmeliyim ki arkadaşların çalışma disiplinleri ve samimiyetleri beni çok memnun etti. Ancak araçtan bi türlü istediğim performansı elde edemedim.

Cevap: aracım rölantıda durmayıp zaman zaman stop ediyor

Aracınızın full grup olma ihtimali var. Sıkıntı o yüzden olabilir. Servise uğrayın, bizimle temasa geçsinler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Smile Cevap: aracım rölantıda durmayıp zaman zaman stop ediyor

İlginize şimdiden teşekkür ederim. Full gruptan kastınız nedir? Şunu da belirteyim servise bugün telefonla ulaştım. Çünkü ikamet yerim Amasya. En kaliteli sistem brc dendiği için ve Amasyada brc olmadığı için Çorumda taktırdım sistemi. Servisteki arkadaşlar size ulaşacaklarını söylediler. Ona göre Çoruma servise gideceğim. Hayırlı haberleri bekliyorum.

Thumbs up Cevap: aracım rölantıda durmayıp zaman zaman stop ediyor

sayın.dümen ben bu sorunu forumda yeni okudum sizin aracınız R19 ların enjektörleri 2 li çalışır.yani semiseguentel dediğimiz sistem.bunu montaj yapılan yerde söylerseniz düzeltirler.R.19 LAR biraz proğramı zor olur.çok hassas proğram yapmak gerekir.gaz enjektörleri mavi renk olmalı.Tabiki araba benzinde çok iyi çalışmalı.

özelreno arkadaşım ilgine teşekkür ederim. Dün ustalarla grüştüm enjektörleri o mavi dediğinle değiştirecekler herhalde. Vallahi çok müzdaribim. Ama aracım müthiş hızlantı. Bu da tuhafıma gitmiyor değil doğrusu.

arkadaşlar benim clio 2000 1,4 aracım var. arac arac ısındığında kısa süreli olarak rolenti zıplayıp düşüyor ne yapmalıyom. yardım rica ediyorum

Yakıt seçici anahtarı benzine alın. Motor soğuduktan sonra çalıştırın. Aynı durumu benzinde de yapıyormu kontrol edin.

KAYBETMEK YOK

benzinde aynı soğukken zıplama yapmıyor

yani sabahları soğuk olarak çalıştırdığımda zıplama yapmıyor. normal olarak ısınana kadar yüksek çalışıp kendiliğinde normal devrine dönüyor. ve bir diğer sorunda şu gaza geçmek için motor sıcaklığı değişiyor yani bazen düşük sıcaklık bazen tam 30 drc falan geçiyor.

Taktırdığınız servise uğrayın, ayarlarınıza baktırın.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler