+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sıralı gaz sistemi

sıralı gaz sistemi

arkadaşlar neden fiat siena 1200 motora sıralı gaz sistem uymuyor???

Cevap: sıralı gaz sistemi

Tek Nokta Enjeksiyonlu veya Çok Nokta enjeksiyonlu Full grup araçların dışında tüm enjeksiyon sistemlerinde sıralı sistem olur.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Ama benim arabamda 15 gün takılı kaldıktan sonra çıkarıldı, uymadığı için, hem de sizin tarafınızdan, İzmir Karabağlar şubenizden, şu an tek nokta enjeksiyonlu takıldı

Tek nokta enjeksiyonlu araca sıralı sistem olmaz. Sıralı sistemi kim taktı? ne marka takıldı sonra söküldü?

Arabam çok nokta enjeksiyonlu, BRC takıldı 2A İzmir Otogaz Erkan Çiçek tarafından, valf sayısı düşükmüş , arabama uymamış sıralı sistem?????

Artık full grup araçlar için yeni bir yazılımımız ve elektroniğimiz var. Böylece sıralı sistem montajı yapılabiliyor.

merhaba. siena 1.2 el aracım için LPG montajı yaptırmak istiyorum. Bu konuda araştırma yaptıkça farklı şeyler duymaya başladım. 2A mühendislik motor koduna göre sıralı sistem öneriyor. Fiat resmi sevrisleri kesinlikle sıralı sistem olmaz diyor. Bazı BRC bayileri de aynı fikirde. Sıralı mı, full grup mu olacağını bilen biri varsa yardımını bekliyorum.

Rusat da yazan motor tipi numarasını yazarmısınız.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler