+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mikserli sistem için 900 Ytl isteniyor

miozkaptan
    Guest

Mikserli sistem için 900 Ytl isteniyor

Merhaba arkadaşlar. Benim aracım 1998 Tipo 1.4 sx ie. Tek nokta enjeksiyonlu olduğu için mikserli lpg sistemi tavsiye ediliyor ve bu konuda fiyat araştırması yapıyorum. BRC bursa yetkili servisi 900 ytl fiyat verdi bu çok değilmi acaba. Başka illerde daha makul fiyatlar varmı acaba bilgisi olan paylaşabilirmi

Cevap: Mikserli sistem için 900 Ytl isteniyor

kardeşim ankarada 500 ytl civarı takıyolar brc marka ama bence taktırma bende de aynı sendeki arabadan var ben taktırdım 3 ay önce hiç hiç memnun değilim hatta ruhsata işletmiş olmasam gidip söktüreceğim onun yüzünden arabam sübap yaktı 300 ytl istiyolar.bin pişman oldum anlıcan en iyisi benzin basarsın gaza gider tüpte çekmiyo bile

Sn Dox,
    Size nerede, hangi serviste montaj yaptırdınız?
    İletişim bilgilerinizle birlikte bize lpg@2a-lpg.com adresimize yazar mısınız?

KAYBETMEK YOK

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn Dox,
    Sayın admin bursa bayinizin istediği fiyat çok değilmi. Liste fiyatınız 550 olarak görünüyor listedemi bir yanlışlık var acaba

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn Dox,
    Sayın Admin,

Benim de aracımda sorunlar var ve bende hiç memnun değilim ancak size özelden yazdım ama dönen bir cevap yok nafile!

Alıntı miozkaptan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Benim aracım 1998 Tipo 1.4 sx ie. Tek nokta enjeksiyonlu olduğu için mikserli lpg sistemi tavsiye ediliyor ve bu konuda fiyat araştırması yapıyorum. BRC bursa yetkili servisi 900 ytl fiyat verdi bu çok değilmi acaba. Başka illerde daha makul fiyatlar varmı acaba bilgisi olan paylaşabilirmi
    Aynı sisteme aynı marka ürün için 600 isteyen biryer var bursada ama bayi listesinde olmadığı için bunun ne denli güvenilir olduğunu bilemiyorum.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler