+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: my 07 hakkında

Arrow my 07 hakkında

iyi günler duyduguma göre my07 piyasaya sürülmüş izmirde nerede taktıra bilirim ve fiyatı nedir bilgilendirirseniz sevinirim ve seguent24 e göre ne avantajları var tesekkürler....

Cevap: my 07 hakkında

Alıntı dnc35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler duyduguma göre my07 piyasaya sürülmüş izmirde nerede taktıra bilirim ve fiyatı nedir bilgilendirirseniz sevinirim ve seguent24 e göre ne avantajları var tesekkürler....
    Sitede böyle bir bilgi yok.
    Çıksa, sitede yayınlanır sanırım.
    O duyduğunuz, yeni cihaza uygun yazılımdır.
    O yazılım, mevcut cihazlara da yüklenebiliyor.
    Yeni cihazlar henüz takılmaya başlamadı.

atak35
    Guest

Peki şuanki kullanılanlardan farklı yada özellikli bir cihazın çıkası söz kosumu belli bir süre sonra lpg taktırmayı düşünüyorum yeni bir model çıkacaksa onu bekleyelim.

Regülatörü, anahtarı ve ayrıca yazılımı farklı. Siz karar verinceye kadar piyasaya çıkmış olur.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

peki ne kadar bir süre gecer piyasaya çıkması tahmini olarak ben kararımı verdim ve takıtaracagım ama taktırdıktan kısa süre sonra yeni model çıkarsa o zaman beklemediğim için pişman olmak istemiyorum yeni modelin regülatörü daha farklı demişsiniz bu fark performansını ve aracın çalışmasında olumlu bir etkisi olurmu vede izmirde hangi bayiyi önerirsiniz gayem otogaz hariç tesekkürler iyi gümler...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler