+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Citroen Xsara 1,8i

Citroen Xsara 1,8i

Citroen Xsara 1,8i araca brc fast sistem uyum gösterir mi? Bi sorun yaratır mı?

Cevap: Citroen Xsara 1,8i

FAST değil, SEQUENT-24 modelimizi taktıracaksınız. Aracınızla teknolojik uyumluluk içerisinde çalışır. Garantili olarak montajı yapılır. BRC firması OEM olarak CITROEN' e ekipman sağlamakta ve fabrikasyon olarak LPG dönüşümü yapmaktadır. Bu ürünümüz CITROEN tarafından onaylıdır. Hiç bir kablo kesilmeden, orijinal konnektörlerle montaj gerçekleştirilir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Ewet servisler böyle ama sadece motorunuzun garantiden çıkacağını unutmayın geri kalan parçalar devam...

Olurmu canım... Ben 2000 senesinde suziki vitara almıştım, sağ arka kapıdaki pako (gri plastik) yapışkanı koyvermiş kapıyı açarken diğer kapıya takılınca deforme olmuştu. Garantiden değişiriz abi aybediyon, sen ruhsatın fotokopisini çek getir biz talep yaparız gelince seni arar değiştiririz dediler. Fotokopiyi götürdüğümde (abi kusura bakma senin araç LPG li ve ruhsata işli kabul etmezler) yanıtını aldım. Ne yaptım bilin bakalım fotokopinin LPG lidir ibaresini daksilledim yeniden fotokopi çektim ve problem halloldu (Böyle başa şimşir tarak) yaani naapak burası maalesef benim ülkem ve ben yinede ülkemi çoooook sewiom

Alıntı faruk sevgili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olurmu canım... Ben 2000 senesinde suziki vitara almıştım, sağ arka kapıdaki pako (gri plastik) yapışkanı koyvermiş kapıyı açarken diğer kapıya takılınca deforme olmuştu. Garantiden değişiriz abi aybediyon, sen ruhsatın fotokopisini çek getir biz talep yaparız gelince seni arar değiştiririz dediler. Fotokopiyi götürdüğümde (abi kusura bakma senin araç LPG li ve ruhsata işli kabul etmezler) yanıtını aldım. Ne yaptım bilin bakalım fotokopinin LPG lidir ibaresini daksilledim yeniden fotokopi çektim ve problem halloldu (Böyle başa şimşir tarak) yaani naapak burası maalesef benim ülkem ve ben yinede ülkemi çoooook sewiom

Bence bu iş servisten servisede değişiyor galiba... Heryerde tandıgın olacak burasıda benim ülkem...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler