+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Chevrolet' de inanılmaz tüketim

Chevrolet' de inanılmaz tüketim

Aracım 2005 model (hala garantili) Chevrolet 1.4 SX KALOS. 19 MART 2007 tarihinde aracım 22000 km.de iken, (EGEM yetkili servisinin yönlendirmesiyle) İZMİR POWER OTO GAZ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ SERVİSİNDE BRC SEQUENT-24 taktırdım. Takarlarken, Malatyadan geldiğimi, gelirken km.de 208 ykr yaktığımı söyledim. Artık 104 ykr yakacaksınız dedi usta. Dönüş yolunda gaz bitene kadar kullandım ve hesapladım, gerçekten 104 ytl yaktı. O zaman İzmir'de LPG 1,320 ytl idi. Şimdi aracım 27000 km.de. Malatya'da LPG şu anda 1,510 ytl. Şehirçi 125 ykr yakıyor. Geçenlerde Mersin'e gittim. Normal yolda 80 ykr, otobanda 140 ile gidince 127 ykr yaktı. İnanamadım tekrar tekrar hesapladım, sonuç bu evet. Önceki aracım Lada'ya da BRC taktırmıştım, 5 yıl kullandım. Şimdi de çok memnunum. 1 ay sonra İzmir'e izine gittiğimde ilk kontrollerini yaptıracağım. Teşekkürler BRC. Saygılarımla...

Cevap: Chevrolet' de inanılmaz tüketim

Yok böyle birşey ne güzel bende chevrolet kullanıcıyım ama yakıt bu kadar düşmedi. Bakımdan sonra düşer dediler bakalım 10.000 bakımı yapıldı aynı zamanda aracın 45.000 bakımını da yaptırdım bundan sonra nasıl olacak inşallah olumlu yönde olur.

Alıntı omer1984 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok böyle birşey ne güzel bende chevrolet kullanıcıyım ama yakıt bu kadar düşmedi. Bakımdan sonra düşer dediler bakalım 10.000 bakımı yapıldı aynı zamanda aracın 45.000 bakımını da yaptırdım bundan sonra nasıl olacak inşallah olumlu yönde olur.
    bende sanmam.arkadaşımızın bir yanlışı var kesinlikle..yeni sıralı sistem takdırdım henüz bişey anlamadım.ikinci depoyu denedim 320 km şehir dışında gittim.son yeşilışık yanndı.yani en fazla 400 km gider bu gaz ile..

Alıntı chevrolet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende sanmam.arkadaşımızın bir yanlışı var kesinlikle..yeni sıralı sistem takdırdım henüz bişey anlamadım.ikinci depoyu denedim 320 km şehir dışında gittim.son yeşilışık yanndı.yani en fazla 400 km gider bu gaz ile..
    SELAMLAR.BANADA ONBİN BAKIMDAN SONRA YAKIT DÜŞER DEDİLER ŞU AN ARACIM 20 BİNDEHALA TIK YOK.MECBUREN TÜP TAKTIRMAK ZORUNDA KALDIM.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler