+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1998 MODEL MEGANE 2.0 CİHAZ GARANTİSİ

1998 MODEL MEGANE 2.0 CİHAZ GARANTİSİ

Aracıma LPG taktırmak istiyorum. Ancak bayiler arasındaki fiyat farklılıkları neden kaynaklanıyor. Bazı yerlerde sequent 24 ün fiyatı 12 ay vadeli 1.850, bazı yerlerde 1.750 bazı yerlerde ise 2.00 ytl. Ancak 2B Mühendisliğin sitesinde de 1850 ytl. bunun bir standardı yok mu. Bir de biz bir bayide taktırdığımız LPG yi olaki bir başka ilr tayinimiz çıktı ve oradaki serviste garanti kapsamında yaptırabiliyormuyuz. Yani bu cihazın garanti ve servis durumu nedir. Bilgilendiriseniz memnun olurum. Teşekkürler...

Cevap: 1998 MODEL MEGANE 2.0 CİHAZ GARANTİSİ

kardeş bende memurum benimde 99 model megane 2.0 8 valf rxt aracım var bende taktırmak istiyorum ama karar sızım . ben 15 tatilde düşünüyorum.siinle bir diyaloğa geçsek benim de kafam çok karıştı. bazı arkadaşlar atiker diyor . bazıları tartarin ben brj diyorum ama fiat istikrarsız bir bir de her yerde servis hizmeti veriyorlar mı? 0505 3148456

Cevap: 1998 MODEL MEGANE 2.0 CİHAZ GARANTİSİ

1 yılı aşkın bir süredir brc kullanıyorum.. ve kesinlikle brc öneriyorum.. çünkü aracımın lpg li olduğunu tankta gazın bittiği zaman 'bip' sesinden hatırlıyorum
    (r19 1.8 rti)

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler