+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SAYIN KADİR ÖRÜCÜ LÜTFEN

ECU arızası?

Sayın Kadir ÖRÜCÜ malasef sizinle ! Aracıma atiker sıralı tüp taktırdıktan sonra tam 3 ay boyunca türlü sorunlar yaşamama yol açan bu cihazı söktürdükten sonra irtibata geçiyorum................
    Formlardan kısa süreli bi araştırma yaptıktan sonra 2 A mühendisliğin lpğ sistemine olan inancım şu anda tamamen doruğa çıkmış ve bayi seçiminde seçkin ustalarla işbirliği yaptığını gördüm ve duydum bu nedenle brc seguent 24 sistemini geçte olsa Gaziantep teki yeni bayiniz olan my otomotive taktırdım ordaki ilği ve alaka karşısında hayretler içerisinde kaldım emek veren arkadaşların vermiş olduğu alaka çok güzeldi tüm bu olumlu gelişmelere rağmen ne yazıkki şanssızlığım beni burada,da yakaladı ve my otomotivin bana söylediği ecünün arızalı olduğu tespit edildi şimdi sizden tek istediğim bu sorunuma bir çözüm bulursanız sevinirim saygılarımla ömer asım

ECU Arızası?

Servisle görüşüp sorununuzu çözeceğiz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: SAYIN KADİR ÖRÜCÜ LÜTFEN

Ben 2a mühendislikten bu kadar olumlu ve hızlı bir şekilde sorunumla ilğileneceklerini inanın tahmin etmiyordum şu anda inanın çok mutluyum çünkü tüketiciye önem vermek onların sorunlarını hızlı bir şekilde çözmek çok güzel bir olay tüm kalbimle ve samimiyetimle başta kadir örücü ve tüm 2a mühendislik çalışanlarına teşekkür eder ayrıca bizzat bu sabah 2a mühendisliği telefonla arayarak depo sorumlusu olan yanılmıyorsam osman beydi bana göstermiş olduğu alaka ve yardımlarından en önemlisi göstermiş olduğu hassasiyeti için ayrıca teşekkür ederim ömer asım
    Ve sequnt24 taktırdığım için de şu an hiç pişman deyilim yerinde doğru bir karar vermiş olduğum içinde ayrıca bir kez daha mutlu oldum teşekkürler
    2A MÜHENDİSLİK kolay gelsin
    ömer asım

hundayi 2002
    accent 1.3 lx mp ac
    şehir içi 110 ykr
    şehir dışı 90 ykr
    brc sequgent 24

Cevap: SAYIN KADİR ÖRÜCÜ LÜTFEN

2a mühendisliğin benim sorunumu halletmesinden sonra az öncede gaziantep my otomotiv (sequent 24 takan) ökkeş bey beni bizzat arayıp sorunumun giderildiğini bildirdi ve telefonda o kadar kibar ve bir o kadar samimi bir şekilde benimle ilğilendikleri için 2A mühendisliğe bir kez daha teşekkürlerimi iletmek ve böyle ilğili bir bayileri olduğu için teşekkürler 2a mühendislik teşekkürler gaziantep my otomativ her şey için sağolun
    ömer asım

hundayi 2002
    accent 1.3 lx mp ac
    şehir içi 110 ykr
    şehir dışı 90 ykr
    brc sequgent 24

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler