+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRC BEYNİN DİYAFRAM DEGİŞİMİ VE BAKIMI

BRC BEYNİN DİYAFRAM DEGİŞİMİ VE BAKIMI

ARACIM 1975 MODEL 1303 VOSVOS VE 1600 MOTOR.YAKLAŞIK 3 YILDIR BRC MARKA LPG KULLANMAKTAYIM VE ÇOK MEMNUNUM.SON BİR KAÇ GÜNDÜR ARACIMDA ROLANTİ NE KADAR İTİNAYLA AYARLANSADA BİR SÜRE SONRA KENDİLİGİNDEN DÜŞMEKTE VE AYAGIMI GAZDAN ÇEKTİGİM ANDA ARAÇ DURMAKTADIR.
    ARIZANIN BEYİNDEN KAYNAKLANDIGI VE DİYAFRAMLARININ DEĞIŞMESİ GEREKTİĞİ ANCAK DEĞİŞSEDE RANDIMANLI OLAMAYACAGINI BUNUN YERİNEDE YENİ BİR BEYİN ALIP TAKMAM SÖYLENİLDİ.SİZCEDE DİYAFRAM DEĞİŞİMİ YAPMAK SAGLIKSIZ VE KULLANIŞSIZ MI OLUR?YANİ RANDIMAN ALAMAZMIYIM..AYDIN İLİNDE BULUNMAKTAYIM SANIRIM BURADA BRC NİN SERVİSİDE YOK.BAKIM VE DİYAFRAM DEĞİŞİMİNİ NEREDE ORJ PARCALARIYLA YAPTIRABİLİRİM MALİYETİ YENİ ALMAMLA AYNI FİYATA MI GELİR? SAYGILAR..

Cevap: BRC BEYNİN DİYAFRAM DEGİŞİMİ VE BAKIMI

0-212-3215252 TELEFONUMUZDAN ARAYIN. AYDIN' A BİR ADET YENİ REGÜLATÖR GÖNDERELİM. TAMİR-BAKIMLA UĞRAŞMAYIN.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

günler oldu ama yazmış oldugum yazıma nedense bir cevap alamadım.kusura bakmayın ama bu yazıma cevap verebilecek bu konuda uzman olan 2A MÜHENDİSLİKTEN birini bulamamam .beni çok üzdü....bazı konularda sorunu olanlara cevap verilmeyecekse kişilerin buraya yazmasının neanlama geldigini anlayamadım..

Sn. drtoprak,
    21.07.2007 tarihinde saat 21.252 te yazdığınız mesaja, 22 dakika sonra cevap yazılmış. herhalde gözünüzden kaçtı.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler