+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HONDA HR-V MANUEL LPG TAKTIRAN VARMI

HONDA HR-V MANUEL LPG TAKTIRAN VARMI

MERHABALAR ARKADAŞLAR 1999 MODEL HONDA HR-V ARACIM VAR MANUEL VİTES .BU ARACA FORUMDAN BAŞKA TÜP TAKTIRAN VARMI FORUMDAN VARSA MEMNUNMUSUNUZ BANA + LARINI VE - LERİNİ ANLATIRMISINIZ...

Cevap: HONDA HR-V MANUEL LPG TAKTIRAN VARMI

murat bey, aracınız yapısal olarak çok üst düzeyde bir yanma odasına ve enjektör teknolojisine sahip. BRC SQ 24 MY 07 tam aracınıza cevap verebilecek üniversal bir sistem. yüz de yüz memnun kalacaksınız...

Merhaba ,

Bende Ankara'dayım . Aracım : HONDA HRV 99 MODEL MANUEL vites. benzini çok yediği için lpgye çevirmeyi düşünyorum ay sonunda.. Fakat ben arabamı sürerken müthiş keyif alıyorum özellikle zorlu yollarda araç patinaj çekince otomatik 4 çeker moduna geçtiği için daha bir güçleniyor.

Şimdi ben lpg taktırırsam bu çekiş gücü düşermi? Birde ankarada gerçekten kaliteli yaptırabileceğim bir BRC bayiği söylermisiniz bana, yani bi sorun olursa rahatlıkla ulaşabileceğim biyer arıyorum. Aracımının yakıtı lpg takarsam ne kadar ucuzlar bunuda merak ediyorum. Acilen forum yöneticileri cevaplarsa çok sevinirim.

99 HR-V Sport DÜZ vites arabama göre hangi BRC modelini takmalıyım hala cevap bekliyorum? Ankara'da sağlam brc bayii hangisi?

Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak Ankara yetkili bayi listemizi giriş sayfamızda bulabilirsiniz.Aracınız da hissedilir performans kabı olmaz.İyi çalışmalar

Sayın timerecordz,

1999 model HR-V aracınıza BRC Sequent 24 MY07 modeli uyumludur.

Değerlendirmelerinize sunarız

Saygılarımızla

Alıntı timerecordz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    99 HR-V Sport DÜZ vites arabama göre hangi BRC modelini takmalıyım hala cevap bekliyorum? Ankara'da sağlam brc bayii hangisi?

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler