+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sorun nedir bulamadık.

sorun nedir bulamadık.

selam benim 1993 model 318 ıs bmw marka aracım var.bundan yaklaşık 8 ay önce brc marka sıralı sistem lpg taktırdım ama bu zamana kadar hiç bir düzen tutturamadım.aracın performansı çok düşük en az 10 kere ayara gittim enjektör borularını kısalttılar olmadı depoda hava dediler onuda yaptılar yine olmadı.aracım benzinde performansı çok iyi bakımıda yeni yapıldı ancak lpg de düzen bi türlü tutmadı.yakıtıda yüksek araç gaza tamamen basmama ragmen çok geç hızlanıyor sanki bişey arkadan tutuyormuş gibi ilerliyor.acaba arabada ne gibi sorun olabilir bu sorun neyden kaynaklana bilir...yardım aderseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.ayrıca ankarada tavsiye edeceğiniz bmw ustası ve lpg ustası varmı?

Cevap: sorun nedir bulamadık.

sayın.emrah 3559.93 bmw araçlar biraz sorunludur.ama sorun çözüldüğü zaman hiçbir problem kalmaz.sizin aracın 4 cü buji kablo üzerinden sol blok üzerine bir 3 lü kablo gider.bu kablo kopuk veya görevini yapmazsa araç gazda devamlı problem çıkarır.ama benzinde sorunsuz çalışır.yani çalışır gibi çalışır.tabi sistem BRC SEGUENT 24 olursa deviri bobinden alıp hatasız proğram atarsanız sorunsuz çalışır.buji buji kablosu iyi olacak.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler