+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TEPRA

TEMPRA

DEĞERLİ 2A MÜHENDİSLİK BENİM 97 MODEL 1.6 İ.E SLX MPİ MOTOR ARABAM VAR ANCAK ÇOK YOLCULUK EETİĞİM İÇİN YAKIY MASRAFIM BÜYÜK KENDİM AYDINDA İKAMET EDİYORUM SORUM ACABA ARABAMA NE TİP TÜP OLUR FİYAT ARALIĞI VE DİĞER MASRAFLARI NE OLUR.AYRICA ARABANIN GENELDE BÜTÜN OPSİYONLARI OTOMATİK OLDUĞUNDAN LPG KULLANIMI EXTRA ARIZALAR YOL AÇARMI BU KONUDA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.CEVABINIZI BEKLİYORUM CEVABINIZI atg1978@hotmail.com adresinede yollaya bilirsiniz.

Cevap: TEMPRA

Alıntı atg1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DEĞERLİ 2A MÜHENDİSLİK BENİM 97 MODEL 1.6 İ.E SLX MPİ MOTOR ARABAM VAR ANCAK ÇOK YOLCULUK EETİĞİM İÇİN YAKIY MASRAFIM BÜYÜK KENDİM AYDINDA İKAMET EDİYORUM SORUM ACABA ARABAMA NE TİP TÜP OLUR FİYAT ARALIĞI VE DİĞER MASRAFLARI NE OLUR.AYRICA ARABANIN GENELDE BÜTÜN OPSİYONLARI OTOMATİK OLDUĞUNDAN LPG KULLANIMI EXTRA ARIZALAR YOL AÇARMI BU KONUDA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.CEVABINIZI BEKLİYORUM CEVABINIZI atg1978@hotmail.com adresinede yollaya bilirsiniz.
    aracınız ne marka?

aracım 97 model tempra 1.6ie slx mpi motor

Alıntı atg1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracım 97 model tempra 1.6ie slx mpi motor
    Aracınıza sıralı sıstem montajı yapılacak,Brc-Sequent 24lerde su anda yaz kampanyası var 300 ytl pesın verıyorsunuz 1400 ytl yı 10 taksıt yapıyoruz maksımum kartta yada 1550 ytl hepsı pesın odeme yapabılıyorsunuz.
    Bunlardan ayrı bır sekılde odeme yapmak ıstıyorum baska banka kartım var dersenızde sıze en yakın Brc yetkılı servısınızı arayıp sıze ozel odeme secenegı cıkartmalarını ısteyebılırsınız.Performans kaybı cekıs düsüklugu yasamıyorsunuz,benzıne oranla %50 yakıt tasarrufu saglıyorsunuz.Iyı gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler